Jednou vetou

FOTO a VIDEO: Louis Vuitton novou kolekciou potvrdil svoju jedinečnosť

Súčasťou kolekcie boli prvky s odvážnymi vzormi, mimozemské siluety návrhov, či farebná paleta, ktorá je funkčná, aj dostupná

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Zvieracie vzory, presné línie, či kožené doplnky - v najnovšej kolekcii značky Louis Vuitton si každý jeden z nás príde na svoje. Na módnej prehliadke v múzeu Louvre v Paríži Louis Vuitton dokázal, že do sveta módy prináša nenahraditeľné a jedinečné inšpirácie. Inšpirujete sa najnovšími kúskami aj vy?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Modelka predvádza kreáciu značky Vuitton | Zdroj: TASR

Nicolas Ghesquière, módny návrhár značky Louis Vuitton dokonale premýšľa nad každým detailom, čo potvrdil v najnovšej kolekcii Vuitton jeseň/zima 2019. Kolekciu nazval „Geologicky“, a pri navrhovaní mal na mysli konkrétne miesto, ktoré ho v tvorbe inšpirovalo – Pompidouovo centrum v Paríži. Pompiduovo centrum je taviacou nádobou, v ktorej sa kmene stretávajú a kde je vyjadrenie slobodným,“ vyjadril sa Ghesquière.

Romantický Valentino: V Paríži predstavil dokonalú kolekciu

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

Najznámejší karneval v Rio de Janeiro: Tieto zábery musíte vidieť!

Kolekciu Vuitton zdobili zaujímavé detaily | Zdroj: TASR

Hlavnou myšlienkou kolekcie bolo opätovne vytvoriť rôzne „kmene“, či subkultúry, ktoré boli výrazné pred príchodom Instagramu či internetu celkovo, ktoré z nás všetkých podľa Ghesquièra urobili rovnakých. Súčasťou kolekcie boli prvky s odvážnymi vzormi, mimozemské siluety návrhov, či farebná paleta, ktorá je funkčná, aj dostupná. Podľa značky Vuitton zákazníci ocenia  prešívané bundy s kvetinovou potlačou, či oversize vesty v takmer westernovom štýle, ktorý bol počas prehliadky jedným z najprekvapivejších prvkov. Eklekticizmus je odvahou tejto kolekcie. Keď prejdú tieto kúsky okolo vás a vy budete sedieť v kaviarni, či niekde inde, budete sledovať to  oblečenie, nie váš smartfón,“ vyjadril sa ku kolekcii módny návrhár Nicolas Ghesquière.

Tajomný dolárový miliardár: Uhádnete, kto to je?

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

VIDEO: Objavili unikátny asteroid s chvostom ako kométa