Jednou vetou

FOTO A VIDEO: Nástupca známej mačky Grumpy valcuje internet. Šoféroval snáď už všetko!

Tak tento psík miluje šoférovanie!

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Stavebné stroje, rýchlostný čln, či obrnený tank? Tak to je iba zlomok toho, čo už tento psík riadil. Reč je o Atomovi, ktorý valcuje sociálne siete svojimi kúskami. A vychádza mu to! Pozrite si našu gálériu a vtipné video na konci článku.

KULEHA: Kožuchom a baraniciam odzvonilo

Po tom, čo tento svet aj siete internetu opustila azda najznámejšia, večne zamračená mačka Grumpy, sa roztrhlo vrece s fotografiami rôznych vtipných zvieratiek. Po ježkovi Azukim, líške Juniper či medvedíkovi čistotnom Pumpkinovi je ďalšie meno v hre!

Je to malinký mopslík Atom, ktorého majitelia dávajú voziť na rôznych dopravných prostriedkoch, natáčajú ho a ihneď zdieľajú na sociálnych sieťach.

(VIDEO) Mojsejov odkaz Čaputovej: O päť rokov Vás vystriedam v paláci

Atom si už vyskúšal riadiť kamión, bager, rýchlostný čln, traktor, ale videli ste už mopslíka jazdiť na tanku?

Majitelia Richard a Amber prijali malinkého Atoma pred tromi rokmi, pretože na neho nemali jeho predchádzajúci majitelia čas. Keď mal psík šesť rokov, tak ho napadol iný pes a odhryzol mu kúsok ucha. Richard cítil, že psík bol odvtedy utiahnutý a potrebuje pozornosť a lásku. Článok pokračuje nižšie ->

 

ZABAVÍTE SA: Mám chuť na oriešok! Kto si takto smelo pýta?

Po tom, čo videl na internete zopár vtipných obrázkov zvierat, začal svojho mopslíka natáčať a fotografovať v netradičných kostýmoch a pri riadení rôznych vozidiel. Atomovi sa to zapáčilo a sám začal vyliezať na všetko, čo má kolesá. Momentálne má približne 120-tisíc fanúšikov a stále pribúdajú ďalší. „Atomova osobnosť je taká svojská a vtipná, že vieme, že je šťastný. Pri všetkom, čo robí, vrtí chvostom a dokonca mi stačí priniesť kostým a on sám už prestrčí hlavu,“ povedal na svojho maznáčika Richard.

 

TOTO MUSÍTE VIDIEŤ: Pes imituje speváčku Madonnu

Jediné, čo psík potrebuje po natáčaní je pochvala. „Stačí povedať iba dobrý chlapec! Len to on miluje a vtedy vie, že je všetko v poriadku,“ dodal Richard.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

EXKLUZÍVNE: Rozhovor s Jarom Filipom, ktorý vychádza až po 25 rokoch

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte