Jednou vetou

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil

Hlavný partner Pohody Banskobystrický pivovar Urpiner sa postaral o jedinečnú atmosféru v Urpiner zóne.

autorská koláž a foto hlavné.sk

Hudba, tanec, literatúra, divadlo, ale aj diskusie či trochu kvapiek letného dažďa. Toto všetko nechýbalo minulý víkend na letisku v Trenčíne. Konal sa tam 23. ročník najväčšieho festivalu na Slovensku - Pohoda. Tri dni nabitý program si nenechalo ujsť okolo 30-tisíc fanúšikov a pravidelných návštevníkov. Hlavný partner Banskobystrický pivovar Urpiner sa postaral o jedinečnú atmosféru v Urpiner zóne. V sobotu (13. 7.) sa tam dokonca konal aj jedinečný krst piva Urpín ´89. Najlepšie foto a video nájdete nižšie:

FOTO: Čaputová diskutovala na Pohode: Som hrdá na túto krajinu

U hlavného partnera festivalu Pohoda to opäť žilo. Banskobystrický pivovar sa už po štvrtýkrát podieľal na najväčšom hudobnom podujatí na letisku v Trenčíne. Na 23. ročník pripravil Urpiner pre všetkých návštevníkov pestrý a bohatý program.

„Po minulých skúsenostiach sme tento rok sme zvýšili kapacitu samoobslužných výčapných automatov, kde si ľudia mohli sami načapovať jedno z najoceňovanejších slovenských pív. Okrem toho bol k dispozícii špeciálny Beerjet, ktorý dokázal načapovať naraz až 6 pohárov piva Urpiner všetkým záujemcom. Nechýbal ani populárny beerbike pre všetkých fanúšikov,“ úspešne hodnotia tohtoročné novinky kompetentní z Banskobystrického pivovaru Urpiner.

URPINER: Pohoda 2019 s Banskobystrickým pivovarom je poriadne naštartovaná

Všetci, ktorých zaujíma, ako sa tento známy a kedysi výsadne nápoj kráľov vyrába aj dnes, nenechali si ujsť debaty s technickým, či výrobným riaditeľom Banskobystrického pivovaru. Róbert Obertík a Peter Ruml ochotne zodpovedali návštevníkom Urpiner zóny na všetky otázky.  článok pokračuje nižšie

View this post on Instagram

#pohodafestival #beerbike #Urpiner #urpinerstage #pohoda

A post shared by Urpiner (@pivovar.urpiner) on

URPINER všetkých prevalcoval: Slovensko získalo zlatú európsku pivnú hviezdu

Na pódiu sa predstavili aj majitelia BB pivovaru Urpiner, predseda predstavenstva Branislav Cvik, ktorého prítomní a najbližší spolupracovníci zároveň nečakane prekvapili a dojali, keď mu zablahoželali k významnému životnému jubileu, ktoré práve v sobotu (13. 7.) oslavoval.

Spolu s ním vystúpil aj podpredseda predstavenstva BB pivovaru Urpiner Ľubomír Vančo, ktorý zároveň prezentoval Pivobranu na Pohode (viac o Pivobrane aj tu), keďže je predsedom Asociácie malých nezávislých pivovarov Slovenska.

Program doplnili hudobne po oba dni v Urpiner zóne muzikanti – Mlynári z Trenčína, v piatok pripravil Banskobystrický pivovar aj koncert obľúbenej skupiny Slovak tango. Niektorých pesničky doslova vytiahli na pripravený parket a užívali Pohodu 2019 maximálne a naplno. Programom sprevádzal moderátor Andrej Wallner. Článok pokračuje pod videom nižšie

Pozrite si krátky zostrih, ako to žilo v Urpiner zóne na Pohode:

 

Viacerí sa  taktiež tešili a nenechali si ujsť v sobotnom programe „Velvet show“ k pripravovanému filmu Amnestie, na ktorom sa Urpiner podieľa a príde do našich kín už 31. októbra.

Od 14. novembra sa má podľa protagonistov a autorov, ktorí sa prezentovali v Urpiner zóne, objaviť v českých kinách.

Špeciálne limitované pivo Urpín ´89 z Banskobystrického pivovaru Urpiner | FB URPINER

 

Skvelá zábava po celý deň. V Urpineri to žilo!

Na základe úspechu z minulého ročníka, sa v piatok uskutočnil na záver programu v Urpiner zóne Večer najlepších svetových reklám, kde v niektorých zohralo úlohu aj pivo, keďže sa podujatie konalo v Urpiner zóne. V sobotu bol zase stan Banskobystrického pivovaru URPINER doslova naprataný do posledného miesta pre obľúbený Filmový kvíz s Petrom Konečným.

Návštevníci mali možnosť ochutnať viaceré pivné špeciály Urpiner (mnohé získali na degustačných súťažiach prestížne ocenenia – všetko nájdete tu), ale návštevníci využili aj možnosť zakúpiť si limitovanú edíciu piva Urpín ´89, ktoré sa slávnostne krstilo za účasti hercov a tvorcov filmu Amnestie a práve pre tento účel bol nápoj vyrobený. Ako odkazujú z Banskobystrického pivovaru, Urpín ´89 je Slobodné pivo bez kompromisov, bez konzervantov a sladidiel.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

FOTO: To musíte vidieť. Najvzornejší cyklista alebo diskotéka na kolesách?

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií