Jednou vetou

FOTO: Brazílsky fashion week priniesol tie najlepšie letné trendy

Brazílsky fashion week, prebieha tento týždeň v São Paulo

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Leto je za rohom, čo potvrdzujú aj najznámejšie módne obhliadky, medzi ktoré jednoznačne patrí aj známy brazílsky fashion week, ktorý tento týždeň prebieha v São Paulo. Známi dizajnéri ukázali zaujímavé vzory a strihy aj tento rok. Pozrite si výber tých najlepších kúskov!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Tohtoročný fashion week v São Paolo, ktorý sa niesol v téme „Čo je tvoja utópia?“ otvorila ikona – návrhár Reinaldo Lourenço. S kolekciou v štýle art deco, inšpirovanou mestom Miami, ktoré pripomínali najmä dlhé sukne a trblietavé šaty, pripomínajúce západy slnka v americkom meste.

Utorok priniesol kolekciou Bobstore naspäť brazílsku a tropickú éru plnú jasných farieb.

FOTO: Rytmusa sme pristihli na nákupoch. Pozrite sa, čo vyberal!

Fashion week okrem známych návrhárov a ikonických módnych domov privítal aj mnoho návrhárskych nováčikov. Prehliadky tak obsahovali okrem klasických kúskov aj mnoho nových kreácií plných zaujímavých tvarov, farieb či vzorov. Brazílsky fashion week tak opäť prilákal tisíce návštevníkov a zožal obrovský úspech.

FOTO: Prišla jar. Plnými dúškami si ju vychutnávajú aj naše celebrity

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

FOTO: Známy herec vo vývarovni. Takto sa Kočiš posťažoval kuchárkam

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte