Jednou vetou

FOTO: Bývalá hviezda Mirec. Tak sa ponáhľal, že zabudol aj na hlad. Čo má nové?

Moderátor Miroslav Babják alias Mirec si vybehol na obed do nákupného centra

autorská koláž hlavne.sk, Čitateľ

Je to vôbec on? Pamätáme si ho ako večne usmiateho a vždy sršal v éteri pozitívnou energiou. Bývalý rozhlasák a vyštudovaný herec Mirec Babják (47) dostal pred nedávnom obrovský hlad a tak si vyrazil do nákupného centra dať niečo pod zub. Napokon z neho odchádzal s dlhým nosom a prázdnym žalúdkom. Ako žije dnes?

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Jeho hlas poznajú dodnes tisíce fanúšikov. Mal svoj typický pozdrav „ááááhojtéééé“, ktorým sa vždy prihováral rozhlasovým poslucháčom. Bývalú rádiovú hviezdu Mirca Babjáka sme stretli v nákupnom centre. Podľa záberov dostal chuť si niečo zobnúť cez obed, ale začal telefonovať a napokon odchádzal bez jedla preč. Čím žije aktuálne?

FOTO: Spišák a Valúchová si užívali kočíkovanie. Okolo svojho drobčeka robia stále tajnosti

„Čo mám nové? Viete čo, zavolajme si neskôr, práve som zadychčaný vo fitku,“ prekvapili sme bývalého moderátora pri cvičení. O Mircovi je známe, že hoci sa z éteru a najmä obrazoviek vyparil, naďalej dbá o svoju postavu a zdravý životný štýl. Svedčia o tom aj fotografie nižšie, na ktorých pôsobí sviežo a vyšportovane. „Chodím 3-4 krát týždenne na tréning thajského boxu, venujem sa organizovaniu veľkých eventov, koncertov a nejaké tie moderovačky tiež,“ rozhovoril sa Mirec, keď sme sa mu ozvali neskôr.

FOTO: Poľovačka na voličov? Anna Záborská si odbehla z Bruselu do Bratislavy

Skôr narodení si ho budú pamätať z hudobnej skupiny LOBBY, ktorú už niekoľkokrát plánoval oživiť a oprášiť jej zašlú slávu.  článok pokračuje nižšie

Mirec pôsobil v 90-tych rokoch v hudobnej skupine Lobby a tento hit hrali vtedy všetky rádiá:

 

MOTO: Ako predísť havárii auta s cyklistom? Táto automobilka má nápad!

„Fanúšikov asi nepoteším, ale návrat kapely LOBBY sa nekoná, pretože nikto nemáme na to čas tak, ako sme si predčasom plánovali. Ja mám plno svojich iných aktivít a Martina tiež (Martina Ostatníková bola speváčkou v kapele, robila hovorkyňu zdravotnej poisťovne, dnes je hovorkyňou mesta Senec-pozn.red.). Hoci objavíme sa ešte v Chart Show, ale to bude skôr také retro,“ dodala bývalá hviezda 90-tych rokov.

Knihy nestrácajú na popularite! Títo autori a žánre stále letia

Mirec Babják patril v 90-tych rokoch k najznámejším moderátorom. Začínal ako divadelný herec, postupne sa vypracoval na hviezdu vtedy začínajúceho Fun rádia, neskôr sa objavil v dnes už neexistujúcom rádiu Koliba (časom premenované na Okey).

Postupne prišli ponuky pracovať aj v televízii, kde spolupracoval na niekoľkých formátoch. Dnes má svoje štúdio, kde sa vyrábajú rôzne spoty a produkciu pre klientov. Na konte má aj detský projekt Kiki a Riki (2015) – pesničková knižka pre najmenších. Pôsobí aj vo futbalovom mužstve zázrakov Mufuza.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

 

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu