Jednou vetou

FOTO: Celebritný baby boom nekončí! Kto sa k nemu pridáva?

Tehotenský trend na Slovensku pokračuje

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Iba nedávno sme vám priniesli článok o slovenskom celebritnom baby boome, ktorý tento rok zachvátil Slovensko, len pár dní na to sa k nemu pridáva ďalšia zo známych slovenských osobností. Uhádnete, ktorá hviezda čaká nový prírastok do rodiny?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Je to iba pár dní, čo sa k tehotenstvu na svojom Instagrame fanúšikom a verejnosti priznala známa slovenská herečka a speváčka Mirka Partlová ( 34 )! Dieťatko čaká so svojim manželom, o deväť rokov mladším Matejom Gálisom ( 25 ), s ktorým sú aktuálne svoji už 8 mesiacov. Mirka Partlová je známa tým, že si súkromie prísne stráži, s tajomstvom sa teda verejnosti zverila iba nedávno, keďže rastúce bruško by už zakrývala iba ťažko.

FOTO: Pozrite sa, ktoré zo slovenských celebrít sa stali rodičmi!

K príspevku, na ktorom Partlová verejne oznámila svoje tehotenstvo dopísala emotívny odkaz pre svojich sledovateľov. Kedže vás máme všetkých radi😅☝️,tak vám chceme ako PRVÍ oznámiť našu novinku 🥰,“ píše Partlová v popise fotografie. V odkaze zároveň poprosila médiá o rešpektovanie súkromia, keďže si chce tehotenstvo užiť v kruhu najbližšej rodiny.

FOTO: Kramár na nákupoch so svojou manažérkou. Uhádnete, čo vyberali?

Chceme si to užiť naplno ako rodina🙏💜Veď to nie je Nobelova cena 😂😂😂 Len štastie , ktoré máme 💜💛❤️, doplnila Mirka Partlová na svojom Instagrame.

FOTO: Dominanty opradené legendami

Rastúce bruško zakryje herečka a speváčka Mirka Partlová už iba veľmi ťažko:

View this post on Instagram

MUZIKÁLOVÝ FESTIVAL Jozefa Bednárika 🤩 Ďakujem za pozvanie a možnosť byť súčasťou krásneho projektu 🙏 aj tento rok🤩@janokubis 😘 Nové priestory kúpeľov Sliač si myslím , že ešte zintímnili celú nádhernú atmosféru festivalu😍(aj keď rekonštrukcia by sa hodila😅👌) Slovenskú a českú filmovú hudbu vystriedal náš nesmrteľný CYRANO Z PREDMESTIA , ktorým nás sprevádzal jeho prvý predstaviteľ Jožko Benedik. Na jednom pódiu sme spolu @pavolhammel.official , @janpavelslezak , @vladislavplevcik a @patrik_vyskocil odspievali jeho nadčasové skladby ako “Ja nemám lásku v malíčku” alebo “Pravú lásku”..🥰 Ďakujeme ešte raz a čakáme vás v divadle @divadlonovascena ,kde od Októbra bude Cyrano opäť v plnom prúde !!!🎶☝️2.,3.,23. a 24.10. Photo by : René Miko📸 Majte pekný deň!✌️ #musical#festival#livemusic#theatre#actors#singers#musicband#goodvibesonly#🤩

A post shared by ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼᵛᴬ (@partlovamirka) on

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne