Jednou vetou

FOTO: Chceli si poklábosiť? Známi herci si vybehli na kus reči!

Herec Peter Šimun (vľavo) si podebatoval s kolegom Ondrejom Kovaľom

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Životy známych slovenských hercov sú často mimoriadne časovo vyčerpávajúce a hercom tak neostáva čas na oddych, zábavu, či rozhovory s kolegami. Nedávno si však čas na kávičku mimo práce našli títo známi herci!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Herci Peter Šimun ( 64 ) a Ondrej Kovaľ ( 40 ) sú na slovenskej divadelnej scéne dlhé roky známymi, obľúbenými tvárami. Obaja sú tak síce často zaneprázdnení, podarilo sa im však nájsť chvíľu na spoločné posedenie a hlavne.sk bolo pri tom!

FOTO: Modelka Silvia Kucherenko si odbehla na nákupy!

Dvojica kolegov si na niekoľko minút počas teplého, jesenného dňa odbehla na kávičku. Šimun s Kovaľom si popri slnku a šálke kávy stihli užiť aj príjemný, priateľský rozhovor. Po niekoľkých minútach sa známi herci odobrali preč.

Čas na jesenný výlet? Tieto miesta v Európe musíte navštíviť!

Peter Šimun sa preslávil účinkovaním vo filmoch ako Král Drozdí brada či Na krásnom modrom Dunaji, ale aj dabovaním Jima Carreyho ale aj hraním v Divadle Astorka Korzo 90. Jeho kolega Ondrej Kovaľ sa stal známym najmä vďaka filmu Želary, seriálu Panelák, či účinkovaniu v SND.

FOTO: Už je v chomúte. Peter Cmorik sa oženil!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne