Jednou vetou

FOTO: Dominika Cibulková po rokoch odhalila takmer všetko!

Tenistka Dominika Cibulková s manželom Michalom Navarom

autorská koláž hlavne.sk, Instagram DC

Známa tenistka dlhodobo hovorila o veľkých plánoch v budúcnosti a mnohí tak predpokladali, že s manželom plánuje dieťatko. Po dlhých mesiacoch tajností a očakávania však prezradila, že vydáva vlastnú knihu, v ktorej prezradila o svojom živote takmer úplne všetko.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Autobiografia o živote, športe aj láske? S jedinečnou knihou prichádza po dlhých mesiacoch plných náročných príprav jedna z najúspešnejších tenistiek Slovenska, Dominika Navara Cibulková ( 30 ). Na utorkovom krste svojej knihy prezradila, čo ju viedlo k túžbe po napísaní vlastnej autobiografie. 

FOTO: Z rapera Šortyho je novopečený tatino!

„Nechcela som, aby to bola tenisová biblia, ale aby to bolo písané z môjho pohľadu, príbehom,“ vysvetlila Dominika počas krstu novej knihy. Na udalosť si pozvala mnohé známe osobnosti, ako napríklad Adelu Banášovú, Zuzanu Šebovú či Daru Rollins, ktoré pred krstením citovali pasáže z knihy.

FOTO: Viktor Vincze je na cestách. Autom však necestuje!

Knihu krstil Dominikin tréner, Matej Lipták, ktorý nezabudol dodať aj emotívny odkaz. „Navždy na teba budem spomínať,“ odkázal Dominike tréner so slzami v očiach. Za účasť sa hosťom nakoniec poďakovala aj dojatá tenistka. „Táto kniha je také moje dieťa, ktoré budem všade s hrdosťou nosiť,“ dodala na záver Dominika Cibulková.

FOTO: Extravagancia aj luxus. Takto sa predviedli celebrity na MTV Awards!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na náhľad ):

Svoju knihu pripravovala Dominika dlhé dva roky:

FOTO: Dominika Cibulková vyvetrala svojho módneho kamoša

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu