Jednou vetou

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém

Hudobník Peter Cmorík svoje fanúšičky nikdy nesklame

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Čerstvý ženáč a šťastný tatino, spevák Peter Cmorík (39) si odskočil na kávu s priateľmi do nákupného centra. O tom, že nemá núdzu o fanúšikov, ktorí sa s ním stále radi fotografujú svedčí aj nedávny zážitok. Peťo, to naozaj nešlo inde, ako na tomto mieste?

Je bežné pracovné ráno, ľudia nabiehajú za stretnutiami do známeho obchodného centra v hlavnom meste a medzi nimi aj víťaz Superstar a držiteľ piatich Zlatých Slávikov Peter Cmorík. Rodák z Rožňavy, ktorý začiatkom februára zverejnil nový klip ku pesničke Dnes to príde si po návšteve Telerána urobil zastávku v kaviarni.

FOTO: Už je v chomúte. Peter Cmorik sa oženil!

„Sedíme si s kamoškou v bistre a zrazu do mňa strčí, že hen Cmorík! A vážne to bol Peťo, ktorému sme posielali hlasy v Superstar II a fandili mu,“ ozvala sa do redakcie Klaudia, ktorá známeho speváka aj zvečnila.

Našu čitateľku však trochu zarazil jeden detail. „To, že ho zastavujú fanynky je v poriadku, ale fotiť sa pri záchode, kúsok od splachovačov je teda riadny trapas. Veď v tom nákupnom centre je neďaleko pekná fontána, alebo kvetinová výzdoba… Smiali sme sa, že to ani na toalete nemá pokoj. Ešteže im do záberov exkluzívne nevbehla ´hajzelbaba´ s metlou,“ dodala naša čitateľka.

článok pokračuje nižšie

Keď sa Cmorík vracal z toalety, verná fanúšička využila príležitosť a ihneď ho zlanárila na svojku | Foto: Michal Psota

 

Šťastný ocino dvojičiek – chlapcov a stále populárny spevák je známy svojou spontánnosťou a skutočne bez okolkov nemal problém odfotografovať sa s jednou zo svojích obdivovateliek pri vchode na toalety nákupného centra.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

VIDEO: Nový klip Petra Cmoríka – Dnes to príde

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte