Jednou vetou

FOTO: Herec Koleník na obede s rodinou. Prečo si držal odstup?

Obľúbený slovenský herec Ján Koleník

autorská koláž hlavne.sk, Facebook JK

Herec Ján Koleník je počas roka mimoriadne zaneprázdnený, iba nedávno si však našiel čas aj na spoločný oddych a obed s rodinou. Avšak na verejnosti sa k nim veľmi radšej nepriznával. Janko, toto sa nerobí!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známy herec Ján Koleník ( 39 ) patrí medzi najobľúbenejších hercov na Slovensku aj v susedných Čechách. Práve preto má počas roka neustále nabitý rozvrh plný natáčaní a predstavení. Aj popri plnom rozvrhu si však našiel čas na obed s rodinou. 

FOTO: 71. ročník Emmy Awards priniesol očakávania, aj prekvapenia!

Koleník si súkromie prísne stráži a na verejnosti sa tak často, najmä v sprievode rodiny neukazuje. S rodinou sa ale nedávno počas jesenného popoludnia vybrali na obed do reštaurácie v známom nákupnom centre v bratislavskom Starom Meste. Okrem vzdialenejších príbuzných a blízkych mu spoločnosť robila jeho mama, Elena. Tou sa ešte v lete pochválil, keď jej doprial umelecký zážitok na Bratislavskom hrade a zobral ženu svojho života na hudobný koncert Kollárovcov a Kandráčovcov.

FOTO: Mary Bartalos oslávila meniny na prechádzke s rodinkou!

Po posedení pred pár dňami sa z vychýreného podniku na brehu Dunaja Ján Koleník odobral von ako prvý a rodinu nechal v úzadí, chvíľu tak budil dojem, že sa za rodinu hanbí. Prípadne nechce vyvolať rozruch pre prípadných zvedavcov a médiá. To však neušlo nášmu fotografovi, ktorý herca aj priateľov spozoroval.

Obľúbený herec počas čakania na zvyšných členov „výpravy“ si stihol krátko vybaviť povinnosti na telefóne a následne sa k rodine opäť pripojil, aby užil si pohodovú krátku debatu. Následne sa z nákupného centra odobrali definitívne preč.

FOTO: Cifrovci sa dočkali. Sajfa sa pochválil novonarodenou dcérkou!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

FOTO: Tomuto neuveríte. Zmenil Versace svoju obľúbenú značku?

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém