Jednou vetou

FOTO: Herec Romančík sa vybral nakupovať!

Herec Ivan Romančík

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Ivana Romančíka na verejnosti stretnete iba málokedy, súkromie si totiž prísne stráži. Iba nedávno sa však vybral na nákupy do známeho nákupného centra a hlavne.sk boli pri tom!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známy slovenský herec Ivan Romančík ( 69 ) si aktuálne užíva jesenný oddych! Iba pred pár dňami sa vybral na nákupy do najväčšieho nákupného centra priamo v centre Bratislavy. Herec počas nákupov pôsobil unavene, ale stále pozitívne naladený.

FOTO: Nadýchané róby či prehliadka na streche. Pozrite si Paris Fashion week!

Najskôr sa vybral poobzerať televízory do predajne s elektronikou, pravdepodobne však nenašiel čo hľadal a tak sa po niekoľkých minútach vybral z predajne do potravín, kde si povyberal ovocie, zeleninu a ďalší tovar. Po zaplatení v potravinách herec vyšiel s nákupom pred budovu obchodného centra kde vyfajčil cigaretu, a pobral sa domov.

Jeseň vystrkuje rožky: Toto sú najlepšie recepty proti chrípke a prechladnutiu

Ivan Romančík patrí medzi najobľúbenejších hercov na Slovensku. Na filmovej scéne pôsobí už od roku 1970, zahral si v legendárnych filmoch ako napríklad Ťapákovci, Legenda o lietajúcom Cypriánovi, či Perinbaba 2.

Odlomená kryha z Antarktídy: Je väčšia, ako Londýn!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Festival Malý Žákovic priniesol pohodovú atmosféru, vystúpili Hex, Para i Bez ladu a skladu