Jednou vetou

FOTO: Herečka Karin Haydu to roztočila v obchodoch s kamarátkou

Herečka Karin Haydu

autorská koláž hlavne.sk, Instagram KH

Karin Haydu je známou tvárou z televízie snáď pre každého Slováka. Sympatická herečka má kvôli pôsobeniu v obľúbenej show poriadne málo času, nedávno si však našla chvíľu na krátke nákupy a drink s kamarátkou. Náš čitateľ bol pri tom!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Herečka Karin Haydu ( 42 ) má aktuálne poriadne veľa povinností! Mamičke zaberá všetok čas natáčanie nových dielov do obľúbenej zábavnej televíznej show Tvoja tvár znie povedome, kde Karin pravidelne hviezdi a žne tak úspech u divákov, aj poroty.

FOTO: Viktor Vincze je na cestách. Autom však necestuje!

Iba nedávno si však Haydu predsalen našla voľnú chvíľu a namierila si to rovno do známeho nákupného centra v bratislavskom Starom meste na nákupy s kamarátkou. Kamarátky pobehali množstvo obchodov, herečka sa zastavila v obchode s elektronikou, značkovou obuvou a doplnkami, aj v hodinárstve.

FOTO: Halloween na Slovensku? Tieto celebrity zmenil na nepoznanie!

Počas nákupov si podebatovali a Haydu si dopriala aj zdravý vitamínový drink na posilnenie imunity počas chladných jesenných dní. Nakoniec sa kamarátky z nákupného centra po niekoľko minútových nákupoch vybrali preč.

FOTO: Marošová po rozvode s Mellom. Takto si funguje na Slovensku

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

V známej televíznej show Haydu nedávno poriadne prekvapila

( kliknite na náhľad ):

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte