Jednou vetou

FOTO: Tůma a Porubjaková si odskočili z natáčania Oteckov na rýchly obed

Po náročnom filmovacom dni si Tůma s Porubjakovou odbehli do známeho centra

autorská koláž hlavne.sk, jxp

V seriáli prevádzkujú vychýrenú pizzériu, ale obedovať chodia úplne inde. Herci z úspešného seriálu Oteckovia si to namierili do neďaleko od ateliérov, kde sa nakrúca markizácky hit. Pozrite sa, na čom si pochutnali kolegovia z branže Filip Tůma (Vlado) a Zuzana Porubjaková (Simča):

FOTO: V týchto slovenských destináciach budete chcieť dovolenkovať!

Hereckí kolegovia Filip Tůma (41) a Zuzana Porubjaková (33) sa momentálne objavujú v úspešnom slovenskom seriáli Oteckovia, ktorý získal prednedávnom aj cenu OTO. Ona hrá pojašenú čašníčku Simču v pizzérii, ktorej sa občas šmykne jazyk a Filipova postava Vlada stvárňuje zase šéfa tohto podniku.

FOTO: Zuzanu Vačkovú sme pristihli na obede!

„Seriál sa točí tu neďaleko a toto tu majú najbližšie, že si odbehnú cez prestávku, alebo rovno po nakrúcaní niečo zahryznúť. Ako je aj na pľaci občerstvenie, ale tu je asi široký výber, tak prečo nie,“ uviedol pre hlavne.sk zdroj blízky seriálovým hviezdám.

FOTO: Hviezda z Oteckov si takto užíva jarné dni

A tak si po náročnom filmovacom dni Tůma s Porubjakovou odbehli do známeho centra, kde sa to hemží bohatou ponukou nielen domácich, ale aj zahraničných jedál. Na svoje si prídu milovníci i exotickej kuchyne. Po rýchlom a chutnom obede si hviezdy išli svojou cestou.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte