Jednou vetou

FOTO: Zháňal Sise prekvapko? Lelkes na nákupoch bez manželky

Manželia Lelkesovci

autorská koláž hlavne.sk, Orange

Zobral kreditku a vybehol bez drahej Sisi. Finančník Juraj Lelkes (68) si po dlhých rokoch práce na vysokých manažérskych pozíciach konečne užíva zaslúžený dôchodok. Iba nedávno sa však vybral na nákupy do centra Bratislavy a hlavne.sk bolo pri tom:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Užíva si voľno po rokoch driny. Finančník Juraj Lelkes ( 67 ) sa po tridsiatich rokoch na manažérskej pozícií a piatich rokoch na pozícii šéfa a predsedu dozornej rady v rumunskej poisťovni vrátil iba pred pár mesiacmi opäť na Slovensko.

FOTO: Sisa Lelkeš Sklovska s manželom na gurmánskom záťahu

Podľa medializovaných informácií plánoval začať umelecký projekt, bližšie detaily však prezrádzať nechcel. Okrem toho sa chcel po dlhých rokoch vrátiť k maľovaniu, ktoré patrí medzi jeho najobľúbenejšie hobby.

FOTO: František Imrecze sa vybral na luxusnú večeru!

Iba nedávno však dal za oddychom bodku a namieril si to na nákupy rovno do najväčšieho nákupného centra v bratislavskom Starom Meste. Lelkes blúdil po obchodnom dome najskôr ikognito vo veľkých slnečných okuliaroch, tie si neskôr zložil. Obzeral si niekoľko výkladov s luxusnými produktmi a zablúdil aj do klenotníctva, či obchodu s kožuchmi.

FOTO: Celebritný baby boom nekončí! Kto sa k nemu pridáva?

Či niečo napokon Juraj Lelkes vybral sa nám nepodarilo zistiť, je však možné, že na nákupy sa vybral práve pri príležitosti menín jeho manželky Sisy Sklovskej ( 53 ), ktoré prídu už o niekoľko dní (27. augusta). Pripájame sa z redakcie – Milá Sisa, všetko najlepšie k meninám želáme 🙂

FOTO: Kramár na nákupoch so svojou manažérkou. Uhádnete, čo vyberali?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

nafotené v spolupráci s HUAWEI

Vzbura, čistky aj trapasy. Jaroslav Rezník čéfuje RTVS už dva roky. O výsledkoch radšej mlčí

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte do redakcie na číslo 0910 554 995

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém