Jednou vetou

FOTO: Kandidát na europoslanca Maiga na obede s neznámou ženou

Ibrahim Maiga alias Ibi

autorská koláž hlavne.sk, MIPS, IH, hlavne.sk

Návrat za ženou a deťmi? Tak skoro mu to zrejme nehrozí. Herec, spevák a najnovšie aj politik Ibrahim Maiga (56) sa momentálne pripravuje na májové eurovoľby. Aj preto nebol s najbližšími vyše roka a pol. Pre pár dňami sa objavil v nákupnom centre na obede. Vieme, kto mu robil spoločnosť. Pozrite si foto nižšie v galérii:

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Nejaký čas o ňom nebolo počuť. Možno aj preto sa Ibrahim Maiga rozhodol vstúpiť do politiky a rovno získať priazeň voličov už o pár týždňov. Koncom mája sa konajú voľby do Európskeho parlamentu a rodák z afrického Mali, ktorý má však naše občianstvo je dokonca lídrom mimoparlamentnej strany Priama demokracia (PD). Tú predčasom viedol dnes už nebohý markizák Robo Beňo.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Pred pár dňami sa nám hviezdu z obrazoviek a nádejného europoslanca podarilo pristihnúť v známom nákupnom centre, ako robí galantného spoločníka pri obede mladej žene s dvomi malými deťmi. „Jáj, to bola obrovská náhoda. Po dlhých rokoch som stretol moju kamošku Veroniku, s ktorou sa poznáme roky. Tak som ich zobral na obed a porozprávali sme sa trochu,“ doplnil Ibi.  článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

MOTO: 100 rokov značky Citroën – ikonický model Traction Avant

O tom, že prípravy na eurovoľby berie vážne potvrdzujú aj jeho ďalšie slová. „Pravidelne sa v strane radíme a vyhodnocujeme témy, s ktorými ideme do volieb. Marek Géci (predseda PD) je veľký pracant a dáva nám neustále nové úlohy. Makáme, snažíme sa. Keď bude chvíľu čas, konečne by som sa vrátil aj domov za ženou a deťmi, chýbajú mi“ vraví Maiga, ktorý sa v rodnom Mali neukázal vyše roka.

Spojte sa s nami na facebooku – nájdete nás TU

„Chcem kandidovať a keď by mi to vyšlo, naozaj budem za Slovákov bojovať v Bruseli. Máme svoje práva, hoci sme členmi EÚ, ale akoby nás tí euroúradníci občas nebrali vážne. Musíme si vedieť dupnúť v každej oblasti. Toto je krásna krajina a zaslúži si viac,“ vysvetľuje pre hlavne.sk Ibi Maiga, ktorý popri iných aktivitách sleduje dianie v politike. „Aj ten brexit, prečo by sme my na to mali doplácať? Oni sa rozhodli vystúpiť a teraz nevedia, čo vlastne chcú?“ dodáva Maiga.

Naposledy sa Maiga objavil minulý rok v reality show Farma, kde ho dokonca počas natáčania vyhľadali aj exekútori pre niekoľko tisícový dlh v zdravotnej poisťovni. Svoje šance vo voľbách si netrúfa komentovať. „Nechajme sa prekvapiť, ľudia vedia, že čo sľúbim dodržím a ja ich určite nesklamem,“ uzavrel Ibrahim Maiga.

Máte pre nás tip? Napíšte nám na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte / pošlite sms na číslo 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink