Jednou vetou

FOTO: Kramár na nákupoch so svojou manažérkou. Uhádnete, čo vyberali?

Herec Maroš Kramár

autorská koláž hlavne.sk, Facebook MK

Zariaďuje detaily v novom hniezdočku. Herec a moderátor Maroš Kramár (60) sa už niekoľko mesiacov od rozvodu objavuje na verejnosti s novou ženou po svojom boku. Novinárom sa pred časom poradilo zistiť, že je to jeho blízka spolupracovníčka z divadla. Pre pár dňami dvojicu zastihol náš čitateľ v obchode pre domácich majstrov a manažérku nechal tlačiť plný vozík!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Manželstvo právničky Nataši Nikitinovej a Maroša Kramára trvalo 25 rokov, kríza ich však napokon rozdelila. Prvú žiadosť o rozvod podávala Nataša už v decembri 2017, s Marošom sa však udobrili a žiadosť o rozvod stiahla.

Kríza však prišla opäť a pár sa nakoniec v apríli tohto roku rozviedol. Rozvod manželského páru trval rekordných 20 minút.

FOTO: Pozrite sa, ktoré zo slovenských celebrít sa stali rodičmi!

Netrvalo však dlho a po boku Maroša Kramára sa začala objavovať iná, spočiatku neznáma brunetka. Neskôr vyšlo najavo, že ide o Kramárovu manažérku, Inu Oravcovú. „To sú veci, ktoré prídu-neprídu, uvidíme, k tomu by som sa nevyjadroval, je to moje súkromie,“ povedal Novému Času v apríli t.r., ktorý dvojicu zastihol pri zveľaďovaní domu, v ktorom aktuálne žije. Zdá sa, že s brunetkou herec stále zariaďuje dom pri jazere v Dunajskej Lužnej, ktorý kúpil ešte v roku 2017.

FOTO: Zbohom Ďuďo. Za spevákom kapely HEX smútia viacerí hudobníci

článok pokračuje nižšie

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) :

nafotené v spolupráci s HUAWEI

FOTO: Vysmiata Ďurianová na nákupoch. Na toto dostala chuť!

Dokončovaniu prác na dome a záhrade sa Kramár s brunetkou zjavne venujú naplno, a tak sa iba nedávno vybrali do známeho veľkoobchodu s domácimi a záhradnými potrebami. Nakúpili substrát a umelý trávový koberec, chvíľu zvažovali aj kúpu akvarijných rybičiek. Od toho však po pár minútach upustili, a vybrali sa smerom k pokladniam.

FOTO: Vinczeovci na výlete. Pozrite sa, čo rieši Viktor s Adelou!

S Kramárovou manažérkou sme sa teda skontaktovali a opýtali sme sa jej, čo so známym hercom nakupovali. Podľa jej slov mu aktuálne ako kolegyňa pomáha s prerábkou. „Spolupracujeme spolu, takže sa rekonštruuje aj v jeho byte, kde má svoje súkromné večierky,“ vyjadrila sa stroho Ina Oravcová v rozhovore pre hlavne.sk, ale bližší vzťah nevyvrátila.

FOTO: Ady Hajdu nahodil štramácky imidž. Vieme, čo je za tým!

Podľa fotografií je vidno, že populárny herec bol do nákupu doplnkom tak zahĺbený, že aj pozabudol na gentlemanské spôsoby a plný vozík nechal tlačiť svoju manažérku. Tá si v istom momente dopriala malú prestávku a zatiaľ, čo Kramár vyberal tovar, ona si na minútku posedela priamo na vozíku s nákupom.

VIDEO: Maroša Kramára diváci poznajú aj zo zábavnej šou Inkognito

 

Pridajte sa k nám na Facebooku – nájdete nás TU

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte do redakcie na číslo 0910 554 995

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém