Jednou vetou

FOTO: Manželia Rehákovci sa vybrali na jesennú prechádzku!

Podnikateľ Ladislav Rehák s manželkou Máriou

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Manželia Rehákovci, ktorí sú dlhoročne známymi členmi slovenskej smotánky sa nedávno vybrali na prechádzku s kočiarom, popri Dunaji. Pozrite sa, ako im kočíkovanie svedčalo!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známy podnikateľ Ladislav Rehák ( 66 ) sa s manželkou, šéfkou Bratislavských módnych dní Máriou ( 67 ) a spoločným známym vybrali iba pred pár dňami na príjemnú prechádzku známou promenádou popri Dunaji. Okrem oddychu si manželia užili aj kočíkovanie a rozhovor.

FOTO: 71. ročník Emmy Awards priniesol očakávania, aj prekvapenia!

Trojica najskôr postávala na mieste a venovala sa diskusii, neskôr sa vybrali smerom k známemu nákupnému centru a kočiar prevzala do rúk pani Reháková. Pri kočíkovaní vyzerala veľmi vážne, zatiaľ čo jej manžel si užíval priateľský rozhovor s ich spoločným známym.

FOTO: Mary Bartalos oslávila meniny na prechádzke s rodinkou!

V kočiariku sa pravdepodobne nachádzala vnučka Rehákovcov Johanka, ktorá má aktuálne necelý rok a je dcérou známeho právnika Martina Reháka ( 39 ). Ten si iba pred pár mesiacmi po dlhoročnom vzťahu zobral celebritnú fotografku Petru Ficovú (33), s ktorou má okrem Johanky už dcéru Dorotku ( 2,5 ).

FOTO: Cifrovci sa dočkali. Sajfa sa pochválil novonarodenou dcérkou!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

Twitter testuje novú funkciu. Toto s ňou dokážete urobiť