Jednou vetou

FOTO: Marošová po rozvode s Mellom. Takto si funguje na Slovensku

Herečka Marošová žila šesť rokov s hľadaným manželom Karolom Mellom na Belize

autorská koláž hlavne.sk, Čitateľ

Nenápadná v dave. Sympatická herečka Zuzana Marošová, ktorá zo Slovenska v minulosti utiekla s mafiánskym manželom, sa pred dvoma rokmi vrátila späť na Slovensko. Iba nedávno sa do nákupného centra vybrala na nákupy, kde ju zastihol náš čitateľ.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Zuzane Marošovej ( 37 ) sa začína znovu pomaly dariť. Sympatická herečka, ktorá sa kvôli svojmu exmanželovi, medzinárodne hľadanému Karlovi Mellovi, podozrivému zo štyroch vrážd, vzdala svojej kariéry a utiekla s ním do ďalekého Belize. Po jedenástich rokoch sa vrátila v roku 2017 opäť domov na Slovensko.

FOTO: Narodeniny alebo Vianoce? Moderátor Juraško sa vybral na nákupy

Aj napriek tomu, že sa jej po návrate ušlo zopár hereckých „jobov“ (skôr príležitostných), ako herečka sa už veľmi neživí. Po rozvode s Mellom si našla podľa médií novú známosť, podnikateľa Richarda Marka ( 44 ) a najskôr začala pracovať ako fitness trénerka v jeho fitnesscentre.

FOTO: Obľúbení herci si dopriali jesennú pohodičku v kaviarni

V júli však na svojom Facebooku avizovala o novom zamestaní a začala pracovať ako realitná maklérka. Marošová si tak konečne po dlhých rokoch útekov do zahraničia a mediálneho tlaku užíva pokojné obdobie.

FOTO: Extravagancia aj luxus. Takto sa predviedli celebrity na MTV Awards!

Iba nedávno si bývalá herečka odbehla na bežný nákup potravín. Obchodom doslova prebehla, nakúpila a vybrala sa preč a tak sa dá predpokladať, že mala objektívov a kamier po náročných rokoch dosť a o pozornosť médií ani veľmi nestojí.

FOTO: Vyvetrala si hlavu aj kreditku. Monika Beňová si odbehla na nákupy so synom!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

Pri boji s pandémiou pomáha aj slovenský superpočítač Aurel