Jednou vetou

FOTO: Kočíkovanie si užíva. Vašo Mika sa vybral s rodinkou na prechádzku

Václav Mika si vybehol užiť teplý deň s rodinkou do mesta

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Bývalý šéf RTVS a kandidát na primátora Hlavného mesto Václav Mika si súkromie starostlivo stráži a v úzadí aktuálne žije už niekoľko mesiacov. Redakcia hlavne.sk ho však pristihla pri prechádzke s partnerkou Kristínou Maturovou, ktorá mu na začiatku júna 2017 porodila ich prvé spoločné dieťa, dcérku Mišku. Už z prvého pohľadu je jasné, že otcovstvo Mikovi absolútne svedčí a užíva si ho plnými dúškami, aj keď kočívanie mu zdá sa, dáva trochu zabrať. Pozrite si viac nižšie:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Bývalý generálny riaditeľ RTVS, TV Markíza a Rádia Expres sa po komunálnych voľbách stiahol do úzadia, a na verejnosti ho často neuvidíte. Komunálne voľby, v ktorých Mika kandidoval na post primátora Bratislavy, skončili pre Miku neúspechom.

FOTO: Sladký dôchodok. Lexovi staršiemu môžu mnohí penzisti len ticho závidieť

Predvolebné obdobie minulú jeseň bolo mimoriadne náročné a vyčerpávajúce, a pravdepodobne práve preto sa Mika rozhodol dopriať si vytúžený oddych.

FOTO: Jasmina si posledné dni pred príchodom syna užíva plnými dúškami

Iba pred pár dňami ho hlavne.sk zazrelo pri prechádzke Starým mestom s rodinou, mladou priateľkou Kristínou a dcérkou Miškou. Mika vyzeral oddýchnutý, šťastný a plný energie, o čom dosvedčovali aj úsmevy, ktoré rozdával všade naokolo.

Počas Nesrovnala to Trnrkovi neprešlo, ale za Valla prebehlo ľavou zadnou

Otcovstvo mu teda pravdepodobne do života prinieslo najmä po náročnom období v kampani, ale aj po medializovaní jeho rozchodu s manželkou Andreou veľa radosti. Kočíkovanie po historickom centre Bratislavy si pred pár dňami užíval plnými dúškami. Dokonca stretol počas prechádzky aj kamaráta a známeho textára Kamila Peteraja. Po krátkej debate si spolu s partnerkou na chvíľu oddýchli v jednom z podnikov v centre mesta.

Meno Václava Miku sa po neúspechu v komunálnych voľbách 2018, keď kandidoval na primátora Bratislavy a kde však skončil so ziskom 22,9 % na vynikajúcom druhom mieste, sa istý čas spomínalo so vstupom do vysokej politiky.

EXKLUZÍVNE FOTO: Drucker láka do strany Ficových exministrov

Médiami prebehli informácie, že ho má lanáriť do svojho pripravovaného politického projektu exminister Tomáš Drucker, alebo sa spojí Mika s bývalým prezidentom Andrejom Kiskom, ktorý rozbieha svoju politickú stranu Za ľudí. Nateraz sa však ani jeden z variantov nepotvrdil a tak ukáže zrejme až blížiaca sa jeseň, či sa bývalý šéf RTVS Mika napokon objaví v politike a bude kandidovať v parlamentných voľbách 2020 za niektorú zo strán.

FOTO: Takto o seba zakopli. Známi Prešporáci Peteraj a Wimmer na korze

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené s HUAWEI P20 Pro

Užívajú si leto: Uhádnete, kam sa vybrali naše poslankyne?

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte