Jednou vetou

FOTO: Sladké radosti sú za dverami. Mirka Partlová hrá svoje posledné predstavenia!

Herečka Mirka Partlová iba nedávno prekvapila všetkých svojich fanúšikov veľkou novinou

autorská koláž hlavne.sk, Instagram MP

Sympatická herečka sa koncom minulého roka tajne vydala, o niekoľko mesiacov prišla s radostnou novinkou o tom, že s manželom čakajú dieťatko. Herečka má termín pôrodu už na spadnutie a v polovici novembra si tak zahrá svoje posledné predstavenia.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Jedna z najznámejších slovenských herečiek, Mirka Partlová (34) koncom minulého roka poriadne prekvapila svadbou s o 9 rokov mladším priateľom, Matejom Gálisom, o pár mesiacov neskôr prišlo ďalšie prekvapenie. Herečka sa na svojich sociálnych sieťach pochválila rastúcim bruškom.

FOTO: Celebritný baby boom nekončí! Kto sa k nemu pridáva?

Herečka pôsobila na vystúpeniach počas celého leta, pred pár dňami však informovala o svojich posledných predstaveniach, keďže by mal termín pôrodu prísť už koncom novembra. Ak bude moje dieťa po mne , tak už teraz sa modlím 😂🙌 (vivat vrtuľa v ri*i)🤘 Čo nás čaká budúci týždeň a dúfam že ešte neminie ✌️,“ prezradila herečka, čím naznačila blížiaci sa termín pôrodu.

FOTO: Uhádnete, s čím si musel poradiť Sajfa a Partlovej muž?

Manželia sa na príchod bábätka veľmi tešia,  keďže si však súkromie prísne strážia, jeho pohlavie si zatiaľ nechávajú pre seba. Manželom Gálisovcom teda prajeme veľa šťastia!

FOTO: Halloween na Slovensku? Tieto celebrity zmenil na nepoznanie!

Mirka Partlová informovala o svojich posledných predstaveniach na Instagrame:

View this post on Instagram

Už sa nám to kráti , ale ešte z javiska nezleziem 😅🤦‍♀️ Aj keď niektoré predstavenia už budú posledné 🥺😝 Ak bude moje dieťa po mne , tak už teraz sa modlím 😂🙌 (vivat vrtuľa v ri*i)🤘 Čo nás čaká budúci týždeň a dúfam že ešte neminie ✌️😅 ……………………………………………….. • 8.11. Rozum a cit (DivadloNováScéna) • 12.11. Milenec (TrenčianskeTeplice) • 13.11. Mária Terézia (DivadloNováScéna) • 14.11. TopSecret (LaKomika) • 17.11. Milenec (ZlatéMoravce) ……………………………………………….. #actress#actresslife#theatre#musical#singer#comedy#music#lovemyjob

A post shared by ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼᵛᴬ (@partlovamirka) on

Na príchod bábätka sa novomanželia veľmi tešia:

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu