Jednou vetou

FOTO: Moderátor Bičan so synom sa takto pripravujú na leto

Moderátor a zabávač Andrej Bičan sa poctivo pripravuje na leto

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Leto je tu a s ním prichádza aj množstvo outdoorových aktivít, ktorým sa každoročne oddávajú milióny ľudí po celom svete a zdá sa, že športovému ošiaľu neunikla ani rodina známeho moderátora, Andreja Bičana. Iba pred pár dňami ho hlavne.sk zastihlo so synom na nákupoch. Pozrite sa, čo vyberali!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Andrej Bičan sa s najstarším synom Michalom vybrali na nákupy! Zdá sa, že toto leto sa rozhodli viesť v športovom duchu, a namierili si to teda priamo do známej predajne so značkovými bicyklami. Moderátor aj so synom obhliadali niekoľko druhov bicyklov, ktoré sa rozhodli aj vyskúšať – a to priamo pred predajňou. Hobby, akým je bicyklovanie, vás však nevyjde lacno ani náhodou.

FOTO: Ikonická Barcelona. Pozrite sa, ako vyzerá v lete!

Trochu športovej aktivity by nezaškodilo aj známemu moderátorovi a zabávačovi, zvlášť, keď sa v plavkách snaží predviesť každý vyšportovanú postavu. „Chodili po obchode riadne dlho, aj som si myslel, že vyberá pre seba, lebo mal také bruško po zime,“ uviedol Ladislav, ktorý nám poslal fotografie.

FOTO: Bývalá hviezda Mirec. Tak sa ponáhľal, že zabudol aj na hlad. Čo má nové?

„Nie, nechystám sa chudnúť, hoci by sa mi to zišlo. Pomáhal som synove pri výbere bicykla, bola to jeho prvá väčšia investícia. Možno sa k nemu občas pridám a kilečká navyše raz-dva zhodím,“ priznal sa nám samotný moderátor.

EXKLUZÍVNE: Rozhovor s Jarom Filipom, ktorý vychádza až po 25 rokoch

Bicykel z predajne, v ktorej nakupoval Bičan, by vás vyšiel priemerne aspoň na 500 eur, čo nie je nízka suma. Moderátor so synom pritom nezabudli ani na bezpečnosť a prezerali si aj cyklistické doplnky a helmy. Z predajne nakoniec odišli s prázdnymi rukami a pravdepodobne teda nákup bicyklov odložili na neskôr.

FOTO: Na poslednú schôdzu parlamentu pred letom sa poslankyne poriadne vyparádili!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte