FOTO: Najznámejší sused Andy Kraus prežíva najšťastnejšie obdobie

Andrej Kraus si vybehol do nákupného centra s priateľkou Jankou, s ktorou čaká dieťa

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Herec a scenárista Andy Kraus tvorí už dva roky pár so sympatickou blondínkou Jankou. Od začiatku vzťahu sa na verejnosti spolu neukazovali, po prvýkrát ste ich oficiálne na verejnosti mohli vidieť iba pred pár týždňami. Pozrite sa, ako si užívali spoločné popoludnie!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Andy Kraus si po náročnom období konečne vydýchol, a užíva si s priateľkou slnečné dni. Herec, ktorý prechádzal v roku 2017 medializovaným rozvodom s aktuálne už exmanželkou Danielou našiel opäť šťastie, a to práve u o osemnásť rokov mladšej priateľky Janky, s ktorou tvorili pár údajne už v čase rozvodu.

FOTO: V týchto slovenských destináciach budete chcieť dovolenkovať!

Na verejnosti by ste ich doposiaľ spolu nevideli aj napriek tomu, že už niekoľko mesiacov čakajú bábätko. Po prvý krát sa spolu oficiálne ukázali na premiére filmu Rocketman a už o niekoľko dní neskôr ich pristihol v kaviarni náš čitateľ. Andy a Janka si do kaviarne prišli oddýchnuť počas teplého popoludnia a už z prvého pohľadu je jasné, že sa spolu majú naozaj skvele. Oddych si užívajú najmä pred príchodom potomka, ktorý by mal prebiehať už v októbri tohto roku.

FOTO: Peteraj si doprial novú hračku. Teraz to len bude hobby!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

Odfotené s HUAWEI P20 Pro

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Dosť bolo jedenia a leňošenia. Cvičenie ako novoročné predsavzatie funguje takto