Jednou vetou

FOTO: Nakupovali do poslednej chvíle alebo si len tak posedeli na kávičke

Známe tváre vyrazili na sviatočnú kávičku aj nákupy

foto: jxp, koláž Michal Psota, hlavne.sk

Stihli všetko vybaviť. Aj nákupy aj priateľov. Známe osobnosti aj politici si nenechali ujsť posledné dni v roku a vybehli tiež do nákupných centier. Niektorí z nich potrebovali ešte zháňať darčeky tesne pred Vianocami, iní si našli čas na relax pri kávičke. Pozrite sa v galérii nižšie:

Exkluzívne: Video z vianočného fotenia Heringhovej s deťmi. To bola zábava!

Zdá sa, že aj naše známe tváre, či politici sú len ľudia a v čase najkrajších sviatkov roka nenechali nič na náhodu. Jednak, aby na nikoho nezabudli s darčekmi a niektorým ostal čas aj na stretnutie s priateľmi na káve.

VIDEO: Kuba sa čoraz viac otvára svetu. Adios socializmus

Poslanec Martin Poliačik stihol v nákupnom centre dokonca vybaviť hneď dve partičky. Najskôr sa stretol s kamarátmi v jednej kaviarni a krátko na to už debatoval v druhom podniku, kde si prisadol aj bezpečnostný analytik Jaroslav Naď.

Modelka Eva Cifrová natočila šteklivé video. Takto sa pred kamerou otŕčala

Šéf hnutia Sme Rodina Boris Kollár si dokonca obľúbené espresso zobral so sebou rovno do banky, aby tam stihol zrejme urobiť posledné transakcie v tomto roku.

Scenárista a režisér Andy Kraus doslova relaxoval a vyťukával niečo do mobilu. Za to jeho kolegovia z branže zháňali darčeky na poslednú chvíľu.

MOTO: Ste motoristický labužník? Toto fáro môže byť vaše!

Moderátor Michal Hudák chodil po obchode mierne nervózny, ale zdá sa, že napokon zohnal, čo potreboval. O tom, že výber darčekov dá poriadne zabrať sa presvedčil aj herec Lukáš Latinák. Hneď ako nakúpil, utekal do stánku rýchleho občerstvenia, kde zahnal hlad.

Zrejme pri bilancovaní roka, no hlavne dobre naladených sme pri sviatočnej kávičke zastihli humoristu Milana Lasicu a spisovateľa Tomáša Janovica.

FOTO: Na vianočné trhy si vybehli aj známe tváre. Takto si vychutnali dobroty a náladu!

Na posledné nákupy pre pár drobností vybehol do obchodov aj bývalý prezident Slovenského olympijského výboru František Chmelár. Pozrite si viac v našej galérii:

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte