Jednou vetou

FOTO: Narodeniny alebo Vianoce? Moderátor Juraško na nákupoch

Dlhoročný moderátor Telerána Roman Juraško si vybehol do nákupného centra

autorská koláž hlavne.sk, Instagram RJ

Starostlivý partner aj tatko. Od narodenia vytúženej dcérky vidno moderátora len tak pobehovať po vonku iba málokedy, čaká ho však dôležité obdobie plné sviatkov. Pozrite sa, čo vyhnalo moderátora Romana Juraška na nákupy!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Zo známeho moderátora Romana Juraška (40) je už nejaký ten mesiac vzorný tatino, ktorý všetok voľný čas trávi po boku svojej dlhoročnej priateľky Diany Hágerovej (30), starostlivosťou o vytúženú dcérku Izabelku. Iba pred pár dňami ho zastihol náš fotograf v nákupnom centre. Pri akej príležitosti prevetral peňaženku?

FOTO: Halloween na Slovensku? Tieto celebrity zmenil na nepoznanie!

Roman Juraško namieril do známeho nákupného centra, najskôr priamo do obchodu s luxusnou bio kozmetikou, kde si nechal poradiť aj od odborníčky. Napokon doprial aj sebe trochu hýčkania. Markizácky moderátor sa totiž ocitol v pánskom kaderníctve. Tam si nechal upraviť účes a na nudné jesenné dni zvolil mimoriadne osviežujúci strih, ktorý ho zároveň popri nezbedných prvých šedinách príjemne omladzuje.

FOTO: Chceli si poklábosiť? Známi herci si vybehli na kus reči!

Či sa Juraško na nákupy vybral kvôli blížiacim sa narodeninám svojej partnerky Diany, ktoré bude mať už začiatkom decembra, alebo sa začal obzerať po prvých vianočných darčekoch nevedno. Už z prvého pohľadu je však jasné, že mu jeho partnerka aj vytúžená dcérka robia veľkú radosť, o ktorú sa neraz podelí s fanúšikmi na sociálnej sieti.

Chcete sa báť? Vypočujte si týchto 5 desivých príbehov!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ): 

 

FOTO: Vymenil Brunetku za brunetku. Táslerova nová láska je ale riadna kočka!

VIDEO: Juraškov trapas v Teleráne

Mnohí z divákov markizáckeho Telerána si dodnes pamätajú na úsmevný moment zo živého vysielania. Moderátor zložil telefón namiesto toho, aby počkali na spojenie so súťažiacim a jeho kolegyňa sa išla škodoradostným smiechom popukať za trapas, ktorý spôsobil. Čaro živého vysielania je nevyspitateľné. Juraško nie je jediný, kto spôsobil kiks počas priameho prenosu.

zdroj videa: youtube.com, Plus 1 Deň

Podobné situácie moderátor zažíval na dennom poriadku aj v živom vysielaní Rádia Európa 2, v ktorom však pred dvomi rokmi náhle skončil. „Ďakujem Europe 2 za sedem úžasných rokov, ktoré som tu strávil. Ja sa teraz budem venovať ďalším projektom a zároveň držím palce nech sa rádiu aj naďalej darí,“ uviedol vtedy prepustený Juraško.

Čo to tam stvárajú? Rezník si znovu zavaril. Za toto bude RTVS cvakať pokutu

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu