Jednou vetou

FOTO: Nezabudnuteľný Fashion week v Miláne patril jedinému spevákovi

Týždeň módy v Miláne prebiehal 6 dní, počas ktorých predstavilo svoje kolekcie množstvo dizajnérov

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Milánsky Fashion week predčil všetky očakávania a priniesol dychberúce outfity, ktoré majú hýbať módnymi trendmi počas jari a leta 2020. Tento rok však outfity dostali špecifický rozmer. Pozrite si výber tých najlepších!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Fashion week, ktorý sa odohrával počas posledného týždňa v meste módy – talianskom Miláne, priniesol nové trendy pre kolekciu Jar/Leto 2020. Outfity, plné zvieracích vzorov, orientálnych či prírodných vzorov zaplavili móla a v návštevníkoch vyvolali ako obvykle nadšené reakcie. 

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

Prehliadky, na ktorých sa objavili okrem mladých dizajnérov aj ikonické módne domy ako Fendi, Versace či Dolce & Gabbana však okrem nových módnych hitov na milánsky Fashion week priniesli aj hlbší rozmer. Práve zakladateľka módnej značky Versace, Donatella Versace sa rozhodla najnovšiu kolekciu venovať zosnulému spevákovi skupny The Prodigy, Keithovi Flintovi.

FOTO: Pozrite si jarný Rím a jeho najväčšie zaujímavosti!

Keith Flint zomrel 4. marca tohto roku, a jeho smrť doposiaľ nebola objasnená, keďže vyšetrovatelia nemali dostatok dôkazov na určenie, či sa jednalo o vraždu, alebo samovraždu. Dizajnérka Donatella Versace hudobníka opísala ako priateľa a narušiteľa tohto sveta,“  a do novej kolekcie zahrnula najmä účesy, ktoré boli pre Flinta charakteristickými.

FOTO: Pozrite sa, ako si naše celebrity užívajú prvé slnečné dni!

Talianskeho fashion weeku sa tento rok zúčastnili desiatky svetoznámych celebrít, hudobníkov, návrhárov, modeliek, ako napríklad Gigi Hadid či Irina Shayk, herca Samuela L. Jacksonona, Karrueche Tran s partnerom, známym hráčom amerického futbalu, Victorom Cruzom. Event, ako aj módne novinky hodnotili návštevníci nadmieru pozitívne. Ako sa vyjadril samotný Gabbana pred vystúpením: „Móda je krásna, pretože sa mení každú sezónu.“ 

FOTO: V týchto slovenských destináciach budete chcieť dovolenkovať!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte