Jednou vetou

FOTO: Jasmina a Rytmus zvládajú rodičovstvo na jednotku!

Na príchod syna sa moderátorka aj raper mimoriadne tešili

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Prvé týždne majú novopečení rodičia, Jasmina Alagič Vrbovská a Rytmus za sebou. Zdá sa, že im zatiaľ starostlivosť o dlhoočakávaného synčeka Sanela ide skvele!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Sanel prišiel na svet koncom júla v súkromnom sanatóriu, už tri dni po pôrode si ho však mohli šťastní rodičia, Jasmina a Patrik vziať domov. Na príchod syna sa moderátorka aj raper mimoriadne tešili, najmä keďže ide o ich prvorodeného syna.

FOTO: Prvé foto. Rytmus a Jasmina žiaria zo synčeka, ako nikdy predtým

Odvtedy rodičia takmer každý deň zdieľajú svoje nadšenie zo Sanela na svojich sociálnych sieťach.

VIDEO: Raper Rytmus vyznal lásku Jasmine aj vytúženému synovi

Iba nedávno sa pochválili zábermi z prvého dlhšieho výletu a so Sanelom si to namierili k majáku do obľúbeného Neusiedl am See kúsok za hranicami, v susednom Rakúsku a neskôr z kaviarne, do ktorej si zbehli oddýchnuť. Jasmina v popisu príspevku pripomenula, že je v manželstve aj po príchode dieťaťa dôležité myslieť na svojho partnera. Chcem aby sme si stále uvedomovali že nebyť nás dvoch nieje náš syn, nezanedbavali náš vzťah na úkor rodičovstva, nedávali jedno pred druhé ale vedeli skombinovať rovnocenne oboje, hovorí v príspevku Jasmina Alagič Vrbovská.

FOTO: Jasmina si posledné dni pred príchodom syna užíva plnými dúškami

FOTO: Hviezdna návšteva z Hollywoodu. Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas na Slovensku spoznávali aj naše krásy

Vyznanie si nenechal ujsť ani Rytmus. Ten v príspevku píše o tom, že kedysi bola jeho snom bohatá kariéra, dnes je však vďaka Jasmine, a príchodu syna všetko inak. Dnes je moj sen, byť dokonalý manžel, ktorý bude robiť moju ženu šťastnou a hrdou. O ktorú sa budem starať, chrániť a budem pre ňu milujúci muž, hovorí Raper. Moj ďalší sen je byť dokonalý otec, ktorý svojho syna nasmeruje, bude mu načúvať a urobí všetko pre to, aby bol sám sebou a vedel naháňať šťastie ako jeho rodičia, doplnil zaľúbený Rytmus v príspevku.

FOTO: Uhádnete, kde trávia leto tieto modelky?

Užívajú si leto: Pozrite sa, čo robia slovenskí a českí hudobníci!

FOTO: Na tieto nezabudnete. Toto sú ikonické slovenské stavby!

FOTO: Toto vás dostane. Pozrite si najslávnejšie zvieratká na internete

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte nám na číslo 0910 554 995

 

Spojte sa s nami cez Facebook a všetko podstatné, aktuálne, zaujímavé nájdete práve TU kliknite na tento odkaz a dajte nám like. ĎAKUJEME 🙂

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií