Jednou vetou

FOTO: Petrovi Cmorikovi sa zmenil život. Pozrite sa, ako vyzerá po roku!

Spevák Peter Cmorik s partnerkou Danielou Lovlin si užívajú rodinnú pohodu

autorská koláž hlavne.sk, jxp, HUAWEI P20 Pro

Je to už takmer rok, odkedy sa život známeho hudobníka a speváka Petra Cmorika otočil o 180 stupňov. Prechádza aktuálne zatiaľ najvýnimočnejším obdobím v živote. Hlavne.sk ho pristihli na prechádzke, fotografie nájdete v galérii na konci článku!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Spevák Peter Cmorik | Zdroj: facebook PC

 

Exkluzívne: Budúci otecko Deák si naplno užíva s manželkou prvé jarné dni

Spevákovi Petrovi Cmorikovi a jeho priateľke, huslistke Daniele Lovin sa totiž v marci 2018 narodili jednovaječné dvojičky. Peťo sa tak stal poprvýkrát otcom, a podľa svojich slov si toto obdobie aj napriek občasným náročným chvíľam maximálne užíva.

Dvojičky Števko a Peťko sa mali narodiť koncom apríla 2018, narodili sa už v marci. Napriek tomu sú však úplne v poriadku a rodičom dávajú poriadne zabrať. Ani pri toľkých rodičovských povinnostiach si však Peťo s Danielou nezabudnú nájsť aj čas pre seba a užijú si chvíľu oddychu napríklad v kine. Svadbu podľa Peťových slov plánujú až neskôr, keď budú ich synovia starší.

Medzinárodný deň šťastia: Toto je jeho príbeh!

Peťo Cmorik sa okrem otcovských povinností stále venuje hudbe, jeho denný režim je teda poriadne plný. Zdá sa však, že maximálne nasadenie zvláda úspešne, a pred siedmymi mesiacmi sa mu podarilo vydať novú pesničku s videoklipom pod názvom Dva prúdy riek. Petrovi aj Daniele prajeme z redakcie veľa šťastia!

FOTO: Po čom zazerala Vaľová v parlamente? Kabelky to neboli

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!