Jednou vetou

FOTO: Podnikateľ a honorárny konzul Michal Lazar. Takto ste ho ešte nevideli?!

Podnikateľ Michal Lazar

autorská koláž hlavne.sk, Foto: MIPS

To sa len tak nevidí každý deň. Jeden z najvplyvnejších Slovákov, podnikateľ Michal Lazar, ktorý je zároveň honorárnym konzulom Bahám si vyrazil nedávno do mesta. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, až na jeden neprehliadnuteľný detail. Vlastne dva. V inom fáre a bez šoféra!

Vždy dobre naladený a s úsmevom. Tak pozná smotánka i slovenská verejnosť úspešného biznismena a podnikateľa Michala Lazara (63), ktorý je zároveň honorárnym konzulom Bahám, ktorý pred nejakým časom urobil výnimku a poskytol redakcii hlavne.sk exkluzívny rozhovor, čo nebýva u neho zvykom.

CELÝ ROZHOVOR – Michal Lazar EXKLUZÍVNE: K biznisu som politikov nikdy nepotreboval

Úsporné opatrenie pre koronakrízu?

Dennodenne rôznymi aktivitami vyťažený Michal Lazar pritom využíva dlhé roky služby osobného šoféra s nablýskanou limuzínou. Nášmu čitateľovi sa ho však podarilo zastihnúť v nezvyčajnej situáci. Čo sa stalo, že za volant sa posadil sám jeden z najvplyvnejších Slovákov? Vieme, čo je za tým!

„Boli sme na nedeľnej prechádzke po Bratislave a za tým majestátnym teréniakom sa otočil azda každý na ulici, najkrajšie auto vo vyľudnenom meste sa nedalo prehliadnuť. Za volantom sedel veľmi distingvovaný pán,“ uviedol ku fotografii náš čitateľ.

FOTO: Originálne rúško? Takto si ho raz dva vyrobíte ako naša čitateľka

Na nej je skutočne vidno, že za volantom sedí úspešný podnikateľ a nešoféruje práve luxusný Maybach, s ktorým ho bežne vídať i v pešej zóne a kde má dokonca výnimku od Starého Mesta na vjazd, keďže tam sídlia jeho spoločnosti; ale tentoraz sedel za volantom štýlového SUV. (aktuálne foto na konci článku)

Na snímke v strede Michal Lazar v centre Bratislavy, kde ho štandardne doviezol osobný šofér s luxusnou limuzínou, júl 2018 | foto: hlavne.sk, mips

 

Ako nám samotný Michal Lazar potvrdil, išlo skutočne o výnimočný moment: „Áno, bol som to ja. Potreboval som niečo vybaviť do mesta a môj šofér mal voľno v nedeľu,“ reagoval honorárny konzul Bahám na naše otázky, ktorý si tak sám na chvíľu prevetral nielen svoje parádne fáro, ale aj pravidlá cestnej premávky.

Podľa záberov je však vidno, že na križovatke vzorne vyčkal na zelenú, aby mohol ďalej pokračovať v jazde mestom.

Nedeľa, 3. 5. 2020, centrum Bratislavy:

Za volantom štýlového SUV v centre Bratislavy sedí osobne jeden z najvplyvnejších Slovákov a honorárny konzul Bahám Michal Lazar | foto: čitateľ

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Legendárny Karol Duchoň. Takýto darček dostal k nedožitej 70-tke

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte