Jednou vetou

FOTO: Pozrite sa, ako si naše celebrity užívajú prvé slnečné dni!

Pozrite sa, ako si leto užíva Ondrej Kandráč, Zuzana Plačková či Jasmina Alagič

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Leto sa začína oficiálne už o pár dní, no príjemné slnečné dni po chladnom a upršanom máji si začínajú konečne užívať plnými dúškami aj naše známe tváre a celebrity. Či už doma, alebo v zahraničí. Pozrite sa, ako trávia prvé teplé dni Zuzana Plačková, Ondrej Kandráč, Jasmina Alagič či Zuzana Vačková. Foto nižšie v článku:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Zuzana Strausz Plačková s manželom sa na privítanie leta vybrali do vysnívanej destinácie mnohých ľudí, ale aj instagramerov najmä kvôli fotkám, ktoré si práve na tomto mieste môžete odfotiť – pár dovolenkových dní strávila na slnečnom gréckom Santorini. Do zahraničia sa vybral aj hudobník a spevák Ondrej Kandráč s manželkou a namierili si to na výlet do skvostnej Barcelony.

FOTO: V týchto slovenských destináciach budete chcieť dovolenkovať!

Doma oddychuje na začiatku leta Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá si užíva prvé slnečné lúče v záhrade pri haciende v Malinove neďaleko Bratislavy. Tú s Patrikom kvôli väčšiemu pokoju kúpili v priebehu minulého roka, dnes sa tam už však pripravujú najmä na príchod synčeka, ktorý by sa mal narodiť už o niekoľko mesiacov.

FOTO: Pozrite si jarný Rím a jeho najväčšie zaujímavosti!

Na Slovensku ostala aj moderátorka Lenka Šoóšová, ktorá sa do záhrady vybrala skontrolovať prvé čerešne – na tie však bude musieť ešte niekoľko dní počkať. S užívaním leta nezaháľala ani herečka Zuzana Vačková, ktorá si už stihla užiť prvú letnú grilovačku a tak sa pochválila svojim fanušíkom na instagrame.

FOTO: Retro výstava prináša spomienky naživo!

FOTOGALÉRIA:

View this post on Instagram

Život najkrajší ❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Zuzana Vačková už toto leto stihla grilovať | Zdroj: instagram ZV

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte