Jednou vetou

FOTO: Pozrite sa, čím všetkým žijú cez horúce dni naše známe tváre

Či už s rodinami, alebo na dovolenkách, naše celebrity si leto rozhodne užívajú

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Rozhodne sa nenudia ani počas leta. Teplé dni trávia na dovolenkách, s rodinou, či s priateľmi. Pozrite si, ako trávia leto manželia Sajfa a Veronika Cifrovci, modelka Andrea Verešová, či obľúbený Miro Jaroš!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známa moderátorka a modelka Jasmina Alagič Vrbovská sa aj s manželom, raperom Rytmusom v posledných chvíľach pred pôrodom pripravuje na rodičovské povinnosti.

Na svojom Instagrame sa v príspevku prihovára rodičom a pýta sa, ako sa pripravovali na rodičovstvo oni. Z reakcií jej fanúšikov je jasné, že jej s pôrodom a výchovou syna Sanela držia palce.

Hľadáte ubytovanie na dovolenku? Na toto upozorňuje polícia, aj portály!

Na príchod dieťaťa sa pripravuje aj ďalší celebritný pár, Veronika a Sajfa Cifrovci. Tí si, ako je vidno na Sajfovom príspevku, odbehli kúpiť jednu z najdôležitejších častí rodičovskej výbavy – detský kočík.

Okrem toho však nezabúdajú ani na oddych, a odbehli si preto vychutnať relax na pikniku v bratislavskej Medickej záhrade.

FOTO: Čo sa stalo? Slovensko zostarlo o desiatky rokov!

Čas s rodinou trávi aj známa modelka Andrea Verešová. Tá sa s deťmi, synom Danielom a dcérkou Vanessou vybrala na dovolenku, a rodinný relax si užívajú na pláži. S deťmi trávi čas aj spevák Miro Jaroš, ktorý si pri nakrúcaní svojho nového videoklipu užil podľa vlastných slov svoju prvú penovú párty v živote.

Celebritná doktorka Pallová: Užíva si v Sardínii!

Moderátorka Adriana Poláková si zase na pár dní odbehla do talianskeho Milána. Ako fanúšička varenia a pečenia si tam vychutnáva najmä atmosféru a jedinečnú taliansku kuchyňu. Dovolenku si užíva aj kontroverzná Zuzana Plačková. Tá sa s kamarátkami vybrala do exotického, horúceho Marrakechu.

Párty v ikonickom Saint – Tropez si užil hudobník Michal David, ktorý pred pár dňami oslávil svoje 59- te narodeniny. 

FOTO: Na premiére Levieho kráľa zažiarila Beyoncé, aj Elton John

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte