Jednou vetou

FOTO: Vyberal fáro pre svoju princeznú. Pozrite sa, kde sme stretli úspešného Kaliho

Koloman Magyary alias Kali si vybehol s rodinkou obzrieť tátoša známej americkej automobilky

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Šťastena si na neho doslova sadla! Známemu 36-ročnému raperovi Kalimu sa v poslednej dobe darí na jednotku a to na všetkých frontoch. Doma má zlatíčko v podobe malej dcérky, pred pár dňami získal cenu OTO a ta nečudo, že vyberal darček pre rodinu. Pozrite sa, kde sme ho zastihli. Pozrite si fotografie v galérii na konci článku:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Kolomanovi Magyarymu, ktorý je známy ako raper Kali, poriadne ide karta! 15. februára sa mu narodila dcérka Nela, je jedným z najobľúbenejších porotcov v súťaži The Voice a iba pred pár dňami sa mu podarilo získať významné ocenenie OTO v kategórii Spevák roka.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Okrem toho, že sa jeho rodina rozlástla o milované bábätko, zdá sa, že bude potrebovať aj vymeniť fáro. Kaliho sme zastihli v obchode s luxusnými SUV autami a to nie hocijakými!

článok pokračuje nižšie

Raper a spevák pochádzajúci z bratislavskej Petržalky pôsobí na hip hopovej scéne už 11 rokov a za túto dobu vydal až rekordných 10 albumov. Aktuálne mu okrem speváckej súťažeporiadne veľa času zaberalo aj koncertné turné Dovi dopo tour, s ktorým vystupoval do konca marca na Slovensku aj v Čechách.

Čas si však našiel aj pre seba a rodinu. Nášmu fotografovi sa ho podarilo prichytiť pri výbere nového auta! Ceny terénnych áut, ktoré si raper prišiel popozerať, sa pohybujú vo výške aspoň 35-tisíc eur. Takéto autá teda nie sú najlacnejšou záležitosťou.

FOTO: Speváčka Kristína to už nevydržala. Pozrite sa, kde si užíva

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás tip? Napíšte nám na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink