Jednou vetou

FOTO: Pozrite sa, ktoré zo slovenských celebrít sa stali rodičmi!

Pozrite si, ktoré celebrity sa počas leta stali rodičmi.

autorská koláž hlavne.sk, jxp, Instagram

Niektorých to ešte čaká, iní sa už dočkali! Na Slovensku sa v posledných týždňoch objavilo niekoľko známych tvárí, ktoré sa či už po prvýkrát, alebo opakovane môžu tešiť z nového prírastku v rodine. Pozrite si, ktoré celebrity sa počas leta stali rodičmi!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Matúš Vallo s manželkou Lindou sa vybrali kočíkovať do centra Bratislavy | Zdroj: jxp

FOTO: Primátor Vallo je hrdým otcom. Vieme, ako sa volá jeho syn!

Novopečeným oteckom sa stal iba pred pár týždňami primátor hlavného mesta Slovenska, Matúš Vallo. Manželka Linda mu po dlhoročnom očakávaní porodila synčeka.

Pár, ktorý sa zoznámil už pred dvadsiatimi rokmi dal synovi meno Jonatán, a už niekoľko týždňov sa ako hrdí rodičia prechádzajú s kočiarom uličkami bratislavského Starého mesta.

FOTO a VIDEO: Pozrite si tie najkrajšie miesta na zemi!

Rodičmi sa nedávno stali aj raper Rytmus s manželkou, moderátorkou Jasminou Alagič Vrbovskou.

Rodičovstvo zatiaľ zvládajú na jednotku a popri synčekovi Sanelovi stíhajú aj oddychovať. Podľa vyjadrení rapera aj moderátorky je jasné, že Sanel nebude ich jediným dieťatkom, otázkou teda zatiaľ ostáva, kedy plánujú ďalšie prírastky do rodiny.

FOTO: Jasmina a Rytmus zvládajú rodičovstvo na jednotku!

Václav Mika si vybehol užiť teplý deň s rodinkou do mesta | Foto: jxp

 

Oteckom, aj keď už v začiatkom roka 2017 sa stal aj bývalý generálny riaditeľ RTVS, TV Markíza, Rádia Expres a kandidát na primátora, Václav Mika.

Dcérku Mišku mu porodila partnerka Kristína Maturová, a podľa výrazu Mikovej tváre počas kočíkovania centrom Bratislavy je jasné, že si otcovstvo užíva plnými dúškami.

FOTO: Kočíkovanie si užíva. Vašo Mika sa vybral s rodinkou na prechádzku

View this post on Instagram

My sme vám vlastne chceli s @peco.torma povedať, že sa nám pred dvoma týždňami narodil (ch)Alanko. . Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale taaaak nám dobre bolo v tej našej bubline. 🙌🏻♥️ . Pán Alan Torma, nech je Ti tu s nami bájo. . Ďakujeme 🙌🏻♥️🦄 za krásny čas, kedy sme si naplno a plnšie užili príchod človiečika..spolu s našimi najbližšími ľúbidlami a kamarátmi. Užili sme si zamilovávanie v kľude, intímite, spolu, v láske a s obrovskou vďakou za tento zázrak, ktorý k nám pricestoval (i s hormónama 🤦🏼‍♀️😂). Je to srandista, že si za rodičov vybral práve nás, o tom niet pochýb. 🤦🏼‍♀️🦄🌈🤹🏼‍♂️ A teraz, kedy už pekných pár dní brázdime ulice Bratislavy, hlásime do sveta krásy aj cez tento virtuálny svet. . Fotka je ešte z prvého dňa doma a treba skonštatovať, že mám odvtedy menšie brucho a väčšieho syna. Oba fakty sú vyhovujúce. . #somtrojmama #chAlanko #dakujem #sommama

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

V poradí tretím dieťatkom, synčekom Alanom sa iba počas víkendu pochválila herečka a moderátorka Kristína Tormová.

Tehotenstvo herečky bolo známe, pôrod syna však s manželom Petrom Tormom udržiavali kvôli súkromiu dva týždne v tajnosti. Fotku s novonarodeným synom zverejnila Kristína na svojom Instagrame.

FOTO: Hviezdna návšteva z Hollywoodu. Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas na Slovensku spoznávali aj naše krásy

Do „klubu rodičov“ sa už onedlho pridá aj moderátorský pár, ktorý tvorí Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Sajfom.

Pohlavie aj meno dieťatka rodičia doposiaľ udržujú v prísnej tajnosti, v kuloároch sa však povráva, že potomok známych moderátorov by malo byť dievčatko.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

 

Spojte sa s nami cez facebook a pridajte sa k nám TU – Ďakujeme za like 🙂

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém