Jednou vetou

FOTO: Pozrite si hostí na najkrajšej svadbe roka!

Rytmus a Jasmina si povedali svoje áno 18.5.2019

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Celebritný párik oznámil začiatok vzťahu iba pred necelými dvoma rokmi, aktuálne si už užíva medové týždne. Patrik "Rytmus" Vrbovský a Jasmína Alagič si povedali áno predposledný májový víkend, a my sme boli pri tom: Pozrite sa, ktoré celebrity sa ukázali na svadbe roka!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Svadba Rytmusa a Jasminy je mnohými označovaná za svadbu roka | Foto: Instagram

Pár si povedal „ÁNO“ priamo pod holým nebom na zámku v Pezinku, neďaleko Bratislavy. Pozvaných bolo približne 100 hostí, na svadbu sa však prišli pozrieť desiatky fanúšikov. Pre svadobčanov pripravili Rytmus a Jasmina veľkolepú hostinu. Nechýbalo na nej množstvo kulinárskych špecialít, koktailový bar, vyberané vína či bohatý program.

FOTO: Rytmusa sme pristihli na nákupoch. Pozrite sa, čo vyberal!

Hostia prichádzali do areálu známeho zámku už od druhej hodiny popoludní, Rytmus a Jasmina sa ukázali až okolo piatej. Jasminu v diamantových bielych šatách privádzal ku oltáru jej otec, tam ju už v bielom obleku čakal šťastný Rytmus ktorý neprestáva tvrdiť, že stretnutie Jasminy mu zmenilo život.

FOTO: Tieto celebrity zažiarili na otvorení festivalu v Cannes

Rytmus a Jasmina sa rozhodli mať svadbu v súkromí, svadobčanov preto požiadali o nezverejňovanie záberov zo svadobnej hostiny | Foto: jxp

Vzťah Rytmusa a Jasminy bol od začiatku medializovaný, diskutovalo sa o Rytmusovom vzťahu a rozchode s expriateľkou Darou, či o Jasmininom tehotenstve, a práve preto sa pár rozhodol ponechať svadbu čo najintímnejšiu, a zábery zo svadby nezverejniť, o čo požiadali odkazom aj svojich hostí.

FOTO: Brazílsky fashion week priniesol tie najlepšie letné trendy

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte