Jednou vetou

FOTO: Pracovný frmol? Toto jedlo mi dobíja baterky, odkazuje herec Braňo Deák

Známy herec dostal chuť na niečo zdravé

autorská koláž hlavne.sk, jxp, Huawei P20 Pro

Napriek nabitému kalendáru pracovnými povinnosťami stíha naďalej dodržiavať novoročné predsavzatia. Seriálovú hviezdu Braňa Deáka, ktorého poznáte najmä z aktuálneho televízneho hitu Oteckovia, sa nám podarilo zastihnúť nedávno v známom nákupnom centre v Bratislave. Vieme, aké má plány, aj prečo vynecháva na tanieri mäso.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Jeden z najznámejších slovenských hercov, Braňo Deák si zatiaľ užíva rok 2019 v oddychovom režime. Potvrdzuje to aj jeho nedávny víkendový výlet na nákupy a obed v jednom z najznámejších bratislavských nákupných centier.

Opustila nás módna ikona: S Karlom Lagerfeldom sa lúči celý svet

Napriek tomu, že je v dnešnej dobe trendom najmä fast-food, Braňo Deák zjavne nezabudol na novoročné predsavzatia a na obed zvolil zdravú variantu – čerstvý šalát. Opýtali sme sa teda, či sa zdravo stravuje už dlhodobo a aké má plány v tomto roku.

Exkluzívne: Markizák Boris Pršo. Je mu dobre a toto najnovšie chystá!

Myslím si, že dôležité sú hlavne potraviny a ich príprava. Snažím sa jesť potraviny lokálne a ak sa dá, tak primárne mäso a vajíčka z domáceho chovu, čiže od rodičov (smiech), vyjadril sa Braňo Deák.

Šaláty sú jedným z jeho obľúbených pokrmov. Mäsa jem ale v poslednej dobe oveľa menej, skôr získavam bielkoviny z rastlinnej stravy. Jem veľa strukovín, zeleniny a ovocia, vysvetlil Deák v exkluzívnom rozhovore pre hlavne.sk.

Sviatok zaľúbených: Takto ho trávia prezidentskí kandidáti.

A aké má plány v novom roku? Fanušikovia sa naňho môžu tešiť v televízii, aj v divadle. Aj naďalej nakrúcame nové časti seriálu Oteckovia. Čaká nás do konca jari dokončiť tretiu sériu a dúfam, že začneme pracovať aj na štvrtej, hovorí Deák, ktorého očakávania úspešnosť známeho seriálu ďaleko predčila.

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela chuť

V týchto dňoch začína skúšať pôvodný muzikál Mária Terézia na Novej scéne, ktorý bude mať premiéru už v marci. Okrem toho sa však bude hrať aj vo svojich obvyklých predstaveniach – či už v SND, v Divadle Aréna, alebo zájazdovom predstavení Chlieb s maslom.

Totálna hanba. Brexit očami mladých Britov: O čo vlastne ide?

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Počasie na hojdačke vyhnalo von snežienky. Pozrite sa, kde všade už rastú

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu