Jednou vetou

FOTO: Prirodzený Dior sa kolekciou vrátil k prírode!

Nová kolekcia hlási návrat k prírode

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Známy parížsky Fashion week, konajúci sa v septembri otvoril obľúbený Dior, ktorý kolekciou na Jar/Leto 2020 vzdal hold predovšetkým prírode. Pozrite sa, ktoré kúsky účastníkom prehliadky vyrazili dych!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Talianska módna návrhárka a umelecká riaditeľka značky Dior Maria Grazia Chiuri sa pre inšpiráciu na kolekciu Jar/Leto 2020 obrátila k prírode. Chiuri, ktorá sa okrem módy zaoberá aj prírodou či klimatickou krízou navrhla mólo otvárajúcej prehliadky do prostredia lesa tak, aby modelky kráčali pomedzi vysoké stromy.

FOTO: 71. ročník Emmy Awards priniesol očakávania, aj prekvapenia!

Boho štýl, eko a prirodzenosť boli hlavnými mottami kolekcie a počas prehliadky tak návštevníci mohli vidieť najmä outfity inšpirované prírodnými motívmi z príjemných, ľahkých materiálov, doplnené nerušivými doplnkami, čiapkami či slamenými klobúkmi.

Fashion week v Miláne: Elegancia, luxus a zlatá Prada!

Práve šetrnosť k prírode a udržateľnosť hodnotili návštevníci mimoriadne pozitívne. Medzi účastníkmi otváracej prehliadky Dior nechýbali ani známe tváre ako napríklad herečka Jennifer Lawrence, či Julianne Moore.

Fashion week v Barcelone: Udržateľnosť vládne móde!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

Cmoríkova skladba bude motivovať paralympionikov SR v Tokiu