Jednou vetou

FOTO: Prišla jar. Plnými dúškami si ju vychutnávajú aj naše celebrity

Jar je tu a naše známe osobnosti si ju užívajú naplno

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Jasmina Alagič žiari šťastím, Dana Dangla nespoznáte a na Paľovi Haberovi sa poriadne zabavíte. Pozrite sa, čím všetkým sa pochválili naše známe tváre za posledné dni na sociálnych sieťach.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Jasmina a Rytmus: Zaláskovaná idylka

Dalo by sa povedať, že pár začali tvoriť iba nedávno, to im však absolútne nebráni v tom, aby si spoločný život užívali plnými dúškami. Hoci dvojicu bolo vídať na spoločných avantúrach skôr, svoj vzťah potvrdili až v máji 2018.

MOTO: Famózne SUV od Citroënu. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

Milenci sa najprv ukrývali pred pozornosťou médií na rôznych miestach, mimochodom aj v známom luxusnom komplexe na brehu Dunaja, kde ich odhalili a neskôr sa rozhodli pre dom neďaleko Bratislavy.

FOTO: Petrovi Cmorikovi sa zmenil život. Pozrite sa, ako vyzerá po roku!

Krátko na to ohlásili zásnuby a aktuálne sa milenecká dvojica nesmierne teší na prírastok do rodiny a sladké povinnosti.

Jasmina v hľadisku ako splašené kura: Rytmus sa dobre strápnil. V ringu lietal ako špinavá handra, ale sám si o to koledoval

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Jasmina Alagič (@jasmina_alagic) on

VIDEO: Tomáš Klus nám prezradil, aké má plány!

Zuzana Vačková: Kočena v plnom nasadení

Známa slovenská herečka Zuzana Vačková sa na sociálnych sieťach pochválila záberom z natáčania nového projektu, na ktorom vyzerá naozaj šťastná a spokojná.

FOTO: Známy herec vo vývarovni. Takto sa Kočiš posťažoval kuchárkam

Pred niekoľkými dňami sa ukázala na odovzdávaní cien OTO so svojou 14- ročnou dcérou. Herečka, ktorá zahviezdila aj v tv šou „Tvoja tvár znie povedome“ srší okolo seba neustále pozitívnou energiou. Hoci vo februári oslávila okrúhliny (50), úpravy na svojom tele či tvári rezolútne odmieta.

Ako neraz vyhlásila, za jej zdravý a sexy vzhľad môže správna životospráva, ktorej holduje pri každej možnej príležitosti. Herečka je známa zdravým jedálníčkom i aktívnym športovaním.

FOTO: Vyberal fáro pre svoju princeznú. Pozrite sa, kde sme stretli úspešného Kaliho

Paľo Habera: Poriadne pobavil

Jeden z najobľúbenejších slovenských spevákov a hudobníkov je známy nielen svojou hudbou ale aj nezabudnuteľným zmyslom pre humor. Aktuálne sa pripravuje na dlho očakávané turné po Slovensku a Čechách, ktoré bude trvať od júna až do novembra a reklamu naň si zabezpečil celkom originálnym spôsobom!

FOTO: Speváčka Kristína to už nevydržala. Pozrite sa, kde si užíva

Na svojom Instagrame totiž zverejnil aktuálnu fotku vo svojich legendárnych kraťasoch, do ktorých sa zmestí aj po mnohých rokov a keď ho v nich videli fanúšičky na letných koncertoch v minulosti doslova z neho šaleli.

FOTO: Spišák a Valúchová si užívali kočíkovanie. Okolo svojho drobčeka robia stále tajnosti

Krátke rifle sú pre Haberu doslova ikonické od roku 1992, kedy si ich obliekol dokonca na stretnutie s mnohonásobným českým slávikom Karlom Gottom (viac tu). Istý čas dokonca kolovali reči, že Paľo by sa za tú fotografiu vtedy najradšej pod zem prepadol. S odstupom času to berie s veľkým nadhľadom a zmyslom pre humor.

Dve krásavice na Dunaji: Ktorú navštívite najbližšie?

Sajfa a Veronika: Nezabúdajú na relax

Známy mediálny párik, manželia Sajfa a Veronika si napriek pracovnej vyťaženosti nezabúdajú nájsť čas aj na seba a oddych. Spoločné chvíle si užívajú poriadnymi dúškami, keďže sú jedným z celebritných párov, ktoré tento rok očakávajú príchod prírastku do rodiny. Chvíle relaxu tak vystriedajú rodičovské povinnosti.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Sajfa si pri každej možnej príležitosti nenechá ujsť možnosť vychváliť svoju úžasnú polovičku a je k nej mimoriadne pozorný. Dôvod na radosť je o to väčší, nakoľko pred pár dňami jeho manželka získala cenu OTO v kategórii redaktorka spravodajstva.

Počas odovzdávania cien Sajfu zahnal do kúta trefnými poznámkami moderátor večera Michal Hudák, ktorý v ankete fenomenálne bodoval.

Herečka Karin Haydu: Prišla jar, treba doplniť šperkovnicu a urobiť si radosť

Sajfova Veronika na pódiu originálne poznamenala, že cenu preberajú dvaja a upozornila tak na rastúce bruško, na čo pribehol do tretice jej manžel a podotkol, že polovica sošky patrí aj jemu, keďže majú s Veronikou bezpodielové manželstvo.

Nedávno si dvojica odbehla zrelaxovať a užívať wellness do neďalekého Rakúska.

FOTO: Kandidát na europoslanca Maiga na obede s neznámou ženou

Dvojica si počas Veľkonočných sviatkov odletela načerpať sily a energiu na Srí Lanku, ktorú počas nedele (21. 4.) poznačili teroristické útoky. Podľa tlačových agentúr malo zahynúť vyše 150 osôb a ďalších 400 malo byť zranených. Medzi obeťami je 35 cudzincov (občania USA, Británie a Holandska). Na zozname mŕtvych by sa nemal nachádzať nikto zo Slovenska.  Aj preto svojim fanúšikom na Slovensko poslali status:

Sme na juhu SriLanky asi 3 hodiny od Colomba. Sme v poriadku. Ďakujeme. 🙏😔

Uverejnil používateľ Sajfa Sobota 20. apríla 2019

 

AUDIO: Preklepli sme si kandidátov do Europarlamentu. Takto sú na tom s angličtinou!

Dano Dangl: Takto by ste ho nespoznali

Obľúbený režisér, scenárista a herec Dano Dangl na svojom Instagrame opäť pobavil. Mohlo by sa zdať, že po vysielaní kontroverznej Hypnoshow, ktorá u divákov vyvolala zmiešané ohlasy a Markíza ju rýchlo stiahla z obrazoviek sa Dangl vytratil z obrazoviek.

Lenže do hry Dangla vrátila nedávno nominácia na cenu OTO pre zabávača, ale aj šou 2 na 1. Tá podľa zdroja v Markíze prekvapivo začína valcovať sledovanosťou.

Či ide len o dočasný úspech, alebo sa relácia udrží dlhodobejšie ukáže až čas. „Dano vie, že Markíza nevyjednáva a rozhodujú píplmetre, preto sa tvorcovia musia snažiť, aby zaujali, inak ich vykopnú,“ prezradil pre hlavne.sk blízky zdroj.

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela chuť

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 99521

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte