Jednou vetou

FOTO: Rozutekali sa po obchodoch, lebo Ježiško… Známe tváre zháňajú, čo sa dá

Známe tváre behali po nákupných centrách. Zľava: moderátor Mirec Babják, syn exprezidenta Kováča - Juraj, finančník Juraj Lelkes a moderátorka Alena Heribanová

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Ježiško už pomaly klope na dvere a nič na náhodu nehechávajú ani niektoré známe tváre. Takto ich pred pár dňami zastihol v obchodoch náš fotograf. Pozrite sa, čo všetko vyberali Mirec Babják, Alena Heribanová, Juraj Kováč, alebo Juraj Lelkeš:

FOTO: Mikuláš dofrčal na parádnej električke. Pozrite sa na tú nádheru!

Lákavé výklady, všade rozžiarené stromčeky aj mimoriadne akcie. Na predvianočné nákupy a predvianočné darčeky si našli čas aj známe tváre, ktoré pred pár dňami zastihol pri nakupovaní náš fotograf.

Moderátor a herec Mirec Babják si to namieril do obchodu s oblečením, neskôr bol čosi vybrať aj v lekárni. Popozeral ešte zopár obchodov a podľa všetkého sa na poriadne nákupy ešte len chystá, keďže odchádzal s prázdnymi rukami.

FOTO: Famózny Meky Žbirka takto oslávil 40 rokov na scéne

O mnoho úspešnejsí bol syn bývalého prezidenta Slovenskej republiky Michala Kováča, Juraj. V kníhkupectve si preštudoval hneď niekoľko kúskov. Podľa záberov ho zaujal aj uznávaný americký mysliteľ Stevnen Pinker a jeho kniha Buď svetlo a spolu s ďalšími knihami sa pobral ku pokladni.

V rovnakom čase a takmer na rovnakom mieste sa ocitli moderátorka Alena Heribanová a manžel Sisy Lelkes Sklovskej, Juraj. Obaja si to namierili do hypermarketu po zopár drobností.

článok pokračuje nižšie

Alena Heribanová v hypermarkete, 6. 12. 2019 | Foto: jxp

 

Moderátorka sa však najskôr porozprávala pri šálke kávy s kamarátkou a potom už vyberala v regáloch potravín. Neobišla zdravé ovocie, mliečne výrobky a v košíku sa podľa všetkého ocitol napokon aj alkohol – ten s najväčšou pravdepodobnosťou využije pri pečení vianočných koláčov.

Finančník Juraj Lelkes sa zastavil pri cukrovinkách, lahôdkovom pulte a nezabudol ani na ovocné šťavy. Spolu s Alenou Heribanovou prehodili ešte zopár slov a odišli každý svojou cestou domov.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

 

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte