Jednou vetou

FOTO: Rytmusa sme pristihli na nákupoch. Pozrite sa, čo vyberal!

Patrik Vrbovský alias Rytmus

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Raper Rytmus je známy svojou láskou k drahým dizajnovým kúskom, či už sa jedná o autá, oblečenie alebo topánky. Hlavne.sk ho iba nedávno pristihlo v luxusnom obchode, pri hľadaní kúskov, o ktorých by mnohí mohli iba snívať. Pozrite sa, čo nakupoval Rytmus!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známy slovenský raper a budúci otecko Patrik Rytmus Vrbovský si užíva posledné týždne voľna a pripravuje sa na leto! Redakcii hlavne.sk sa ho podarilo zastihnúť na nákupe slnečných okuliarov v známom nákupnom centre.

FOTO: Prišla jar. Plnými dúškami si ju vychutnávajú aj naše celebrity

Rytmus sa zastavil na nákup v obchode s luxusnými dizajnérskymi kúskami. Modely tejto značky by vás vyšli približne na 600 až 1500 eur. Raper sa však napokon z obchodu rozhodol odísť s prázdnymi rukami, a pravdepodobne si radšej počká na ďalšiu kolekciu okuliarov.

Top 5 slovenských instagramov: Tieto si nenechajte ujsť

Okrem prípravy na otcovské povinnosti Rytmusa aktuálne čaká aj príprava na leto, ktoré je pre hudobníkov kvôli množstvu festivalov veľmi náročným obdobím. Rytmus si však nevydýchne ani po festivalovej sezóne. Čaká ho totiž dlhoočakávaný koncert v sprievode 60 členného symfonického orchestra, ktorý sa v septembri odohrá na štadióne Antona Malatinského v Trnave.

Na zmrzku v novom fáre. Rytmus si vybehol do mesta bez Jasminy

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Máte pre nás tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

TECHNOLÓGIE: SpaceX poslala do vesmíru ďalších 58 družíc Starlink