Jednou vetou

FOTO: Sexi herečka Mórová. Wau, tej to ale pristane!

Herečka Diana Mórová to poriadne roztočila

autorská koláž hlavne.sk, jxp

To je ale poriadna dračica! Kolegyne v jej veku sa len nemo prizerajú, ako úžasne vyzerá a pritom už onedlho oslávi okrúhle narodeniny. Herečka Diana Mórová sa iba pred pár dňami ukázala na večernom evente a svojim vzhľadom priťahovala pohľady všetkých naokolo. Pozrite sa, ako to "Didi" odpálila na plný plyn!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Vždy oslnivá, pôvabná a plná energie. Herečka Diana Mórová sa nedávno ukázala na promo akcii a jedinečným outfitom si ihneď získala pozornosť. V obtiahnutých, farebných šatách totiž ukázala nie len dokonalú postavu, ktorou sa pýši už roky, ale aj poriadne bujný dekolt. Viacerí hostia, najmä z radov pánov z nej nevedeli oči spustiť. Herečka si podľa výrazu pozornosť okolia užívala naplno a úsmevy rozdávala na všetky strany.

FOTO: Trápi sa? Čaputovej hovorca Strižinec je ako vymenený. Spoznali by ste ho?

Diana Mórová síce už o niekoľko mesiacov oslávi okrúhle 50. narodeniny, no pokiaľ by ste sa však jej vek snažili uhádnuť, pravdepodobne by ste sa netrafili. Debaty o jej dokonalom, mladistvom vzhľade a postave po verejnosti kolujú už roky a všade, kde sa herečka objaví, nestačia sa ľudia čudovať, čo sa skrýva za tajomstvom jej dokonalosti už celé roky. článok pokračuje nižšie

FOTO: Vždy štýlová. Moderátorka Soňa Müllerová na nákupoch

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

FOTO: Je to vôbec on? Herec Juraj Mokrý nenápadne v lekárni

Odpoveďou na dohady o jej vzhľade je však údajne iba zdravá strava a pravidelné cvičenie. Herečka sa totiž aj napriek tehotenstvu s expartnerom Jurajom Mokrým, z ktorého majú spoločného syna Quida, a nabitému rozvrhu o seba stará, a štíhlu líniu si prísne stráži. 

Pred časom médiami prehrmela informácia o údajnom romániku s kolegom z talentovej šou, kde je Mórová tvárou projektu. „Čo ja s tým mám, akože? Vždy, keď sa dvaja hádajú, tak tam musí byť tretia osoba, o ktorú sa budú otierať. Majú problém, tak nech si ho vyriešia medzi sebou,“ odpovedala pre web pluska.sk pohoršená Diana Mórová na medializované smsky Agáty Hanychovej (manželka Jakuba Prachařa-pozn.red.).

FOTO: Uhádnete, s čím si musel poradiť Sajfa a Partlovej muž?

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém