Jednou vetou

FOTO: Sisa Lelkeš Sklovska s manželom na gurmánskom záťahu

Juraj Lelkes si s manželkou Sisou vybehol na letnú večeru

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Pochutnávala si na morských dobrotách a nezabudla, ako vždy na štýlové doplnky. Spevácku divu Sisu Lelkeš Sklovsku (53) zastihol náš fotograf v známej reštaurácii na nábreží Dunaja. Galantnú spoločnosť jej robil manžel a známy finančník Juraj. Júj, to bol lahodný letný večer!

EXKLUZÍVNE: Rozhovor s Jarom Filipom, ktorý vychádza až po 25 rokoch

Komu by sa chcelo v týchto horúčavách variť a potiť sa doma pri sporáku? To si zrejme povedala aj operná a muzikálová speváčka Sisa Lelkeš Sklovska, ktorá je známa znamenitým módnym vkusom a zmyslom pre štýlovú extravaganciu.

FOTO: Takýto luxus doprial svojej žene Ivan Tásler

„Sisa miluje letné večery s priateľmi, alebo v meste medzi ľuďmi. Ona je úžasný spoločenský živel, má v žilách obrovský temperament, ktorý rozdáva na pódiách, ale aj pri rôznych udalostiach, kde sa vyskytne. Spolu s Jurajom sa úžasne dopĺňajú v živote, “ uviedol nám zdroj blízky speváčke.

Nič nebude. Kiska mal dostať v Česku najvyššie štátne vyznamenanie

A tak niet divu, že známa spevácka diva si to namierila počas horúceho letného večera do vychýrenej reštaurácie na nábreží Dunaja, kde si spolu s manželom Jurajom, ktorý je úspešným finančníkom, vychutnávali na morských dobrotách. K tomu na osvieženie pridali aj zopár osviežujúcich drinkov. Manžel sa celý čas staral o svoju polovičku, ako o poklad v bavlnke, avšak miestami v nebadanej chvíli, zdá sa, hodil kontrolné očko po okolí.

FOTO: Vyťažený premiér Pellegrini stihol cez víkend aj svadbu

My sme si však všimli, že Sisa pôsobila tip-top extravagantne aj pri takejto obyčajnej večeri, navyše jej účes zdobila známa letná vychytávka.„Čelenky s kvetinovým vzorom a navyše v týchto pestrých farbách sú mimoriadne populárne v tomto období, navyše to vychádza aj z nášho folklóru. Ženy sa v tomto období rady parádili živými kvetmi, ktoré neskôr nahrádzajú tie z trvalejších materiálov. Osviežujú celkový vzhľad a zvýrazňujú dievčenskosť každej dámy,“ povedal nám začínajúci módny stylista Vratko Drábik z východného Slovenska.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

Všade, kde sa Sisa objaví to poriadne ožije. Pamätáte si, ako to pred rokom speváčka roztočila na plese v opere?

Dojímavá atmosféra pri otváraní MS sveta v ľadovom hokeji v Bratislave v roku 2011:

Sisa spolu s manželom Jurajom milujú módu. Zo svetových hviezd obľubujú francúzskeho herca Alaina Delona:

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte