Jednou vetou

FOTO: Speváčka Kristína to už nevydržala. Pozrite sa, kde si užíva

Speváčka Kristína Peláková

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Potrebovala trochu schladiť hlavu a vypnúť od spievania. Známa slovenská speváčka Kristína Peláková (31) sa aktuálne rozhodne nenudí. Okrem hudobných povinností, ktorých má neúrekom si stíha aj odbehnúť, a to nie hocikam. Pozrite sa, kde si užíva teraz!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Už bolo toho dosť, tak si na pár zobrala voľno a odletela do ďalekej exotiky. „Nabažená slnkom, morom, podmorským svetom a krásnou prírodou…,“ napísala populárna slovenská speváčka Kristína na instagram a zavesila fotku, na ktorej vidno, že si užíva zaslúžený relax. A to nie hocikde, ale na Maledivách!

FOTO: Petrovi Cmorikovi sa zmenil život. Pozrite sa, ako vyzerá po roku!

Podľa všetkého si bývalá finalista Eurovízie tak odskočila medzi povinnosťami, ktorých má celoročne neúrekom. Koncerty na Slovensku, ale aj v Čechách, kde jej popularita čoraz viac narastá. Popritom súkromné akcie, či charitatívne podujatia, to všetko musí rodáčka zo Svidníka stíhať. Najbližšie má podľa diára na svojej stránke vystúpenie už cez víkend (13. 4.) a tak nečudo, že relaxu si užívala plnými dúškami.

V najbližších mesiacoch ju čaká náročné turné s Alexandrovcami, s ktorými vystúpi v takmer 12 mestách na Slovensku a tak si zrejme potrebovala dobiť baterky ďaleko od domoviny.

Kristína si aktuálne užíva exotické Maledivy | Foto: Instagram

 

Speváčka Kristína si dopriala pár dní oddychu na Maledivách | foto: Instagram
Maledivy zlákali Kristínu svojimi plážami | Foto: Instagram

 

Maledivy | Foto: Instagram

 

VIDEO: Tomáš Klus nám prezradil, aké má plány!

Kariéra Kristíny prepukla vďaka celosvetovo známej súťaži Eurovízia po tom, ako vystúpila so známou pesničkou Horehronie. Pesnička sa okamžite ujala a denne ste ju mohli v slovenských, ale aj českých rádiách počuť mnohokrát. Po obrovskom úspechu by sa mohlo zdať, že sa speváčka stiahla do úzadia, koncertov a úspechov má však neúrekom aj naďalej.

Spojte sa s nami na facebooku a pridajte sa k nám TU

V roku 2016 sa vydala za svojho dlhoročného manažéra Mariána Kavuliča, s ktorým vtedy tvorila pár už 12 rokov. Za roky pôsobenia sa jej podarilo vydať 5 albumov, desiatky piesní a získať množstvo vzácnych ocenení. Napriek tomu sa však nezabúda starať aj o seba, a práve v týchto chvíľach si užíva luxusnú dovolenku na Maledivách.

Top 5 slovenských instagramov: Tieto si nenechajte ujsť

Takáto dovolenka nie je lacnou záležitosťou. Týždňový pobyt v rezorte na Maledivách by vás vyšiel na približne 3000 eur na osobu. Je však jasné, že Kristína si takýto luxusný oddych zaslúži. Pripravuje sa totiž na sériu vystúpení so známou hudobnou skupinou Alexandrovci, na ktorých turné bude Kristína vystupovať ako hudobný hosť.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte nám na redakcia@hlavne.sk alebo zavolajte 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!