Jednou vetou

FOTO: Spišák a Valúchová si užívali kočíkovanie. Okolo svojho drobčeka robia stále tajnosti

Samuel Spišák a Viki Valúchová na prechádzke po starom meste

autorská koláž hlavne.sk, MIPS

Rozkošná mladá rodinka. Tak pôsobili prednedávnom na prechádzke herci Viki Valúchová a Samuel Spišák, ktorí sa koncom minulého roka stali rodičmi. Tajnosti okolo toho, či majú chlapčeka alebo dievčatko stále pokračujú a sladké tajomstvo si párik necháva len pre seba. Pozrite si foto nižšie v článku.

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

„Konečne normálne počasie, vybehnime trochu s kočíkom všetci na vzduch,“ to si možno povedali zaľúbenci z branže herečka Viki Valúchová a Samo Spišák, ktorých zbadal náš čitateľ nedávno v centre hlavného mesta. Dvojica tvorí pár už takmer dva roky. Hereckému páriku začiatkom jesene minulý rok priniesol bocian ich prvé vytúžené dieťatko.

FOTO: Vymení raketoplán? Ivan Bella si obzeral jachty a karavány

Okolnosti, či majú chlapčeka, alebo dievčatko si dvojica veľmi pozorne stráži a fanúšikom i verejnosti svoje súkromie nevešajú na nos. Rovnako to bolo aj počas nedávnej prechádzky, keď svoje dieťatko starostlivo zababušili do kočíka. „Veľmi sa ľúbia, užívajú si jeden druhého a potom, čo prišlo dieťatko, každá spoločná chvíľka je pre nich o to vzácnejšia,“ uviedol pre hlavne.sk zdroj blízky hercom.

FOTO: Poľovačka na voličov? Anna Záborská si odbehla z Bruselu do Bratislavy

Náš čitateľ si všimol zaľúbencov, ako si spoločne užívajú sladké momenty na prechádzke centrom Bratislavy. Samo, ako hrdý otecko kočíkoval a Viki tak na chvíľu odbremenil. Mladá mamička si aspoň vybavila zopár zmeškaných odkazov, či správ vo svojom mobile.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na minitúry)

 

Nenápadne na potulkách v obchoďáku. Bývalý šéf daniarov Imrecze zmenil imidž

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií