Jednou vetou

FOTO: Supermamička Jasmina Alagič stihla úplne všetko!

Jasmina Alagič Vrbovská si od synčeka odbehla na nákupy.

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Moderátorka, modelka a po novom aj mamička - Jasmina Alagič má toho na starosti dosť. Pomedzi povinnosťami a nabitým rozvrhom si však našla čas a ako správna žena si odbehla na nákupy do známeho nákupného centra. Pozrite sa, čo všetko stihla!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Známa moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská ( 30 ) sa aktuálne venuje v prvom rade svojmu synčekovi Sanelovi. Nedávno si však odbehla aj na nákupy a z prvého pohľadu bolo jasné, že si obľúbenú ženskú činnosť mimoriadne užívala.

FOTO: Romantická večera Rytmusa a Jasminy. Oddýchli si od drobca!

V prvom rade ako správna mamička zamierila do hračkárstva, kde pravdepodobne pre Sanela hľadala zaujímavé hračky, neskôr sa však rozhodla spraviť radosť aj sebe, a odkráčala do obchodu s dámskymi doplnkami, kabelkami aj do kaderníctva. 

FOTO: Jasmina a Rytmus zvládajú rodičovstvo na jednotku!

Počas nákupov sa mladá mamička stihla stretnúť aj s dlhoročnou priateľkou, riaditeľkou módnej televízie Gabrielou Drobovou. Kamarátky spolu veselo podiskutovali a po niekoľkých minútach sa z centra odobrali preč.

FOTO: Pozrite si hostí na najkrajšej svadbe roka!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne