Jednou vetou

FOTO: Takto o seba zakopli. Známi Prešporáci Peteraj a Wimmer na korze

Kamil Peteraj a Štefan Wimmer

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Náhodička ako za starých čias a hneď v centre mesta. Známy textár, básnik a najnovšie aj fotograf Kamil Peteraj sa stretol pred pár dňami s ďalším známym Prešporákom, manažérom a producentom Štefanom Wimmerom. Páni vyslovene o seba zavadili priamo na korze. Podľa opálenia v tvári je jasné, kto zo spomínaných pánov už stihol prvú letnú dovolenku a koho chytanie bronzu ešte len čaká. A čo takto roztočiť to vo dvojici ako kedysi?

FOTO a VIDEO: To je ale štramák. Otto Weiter takto ohúril všetky svoje fanúšičky

Je príjemný letný podvečer, na bratislavskom korze mierne pofukuje vetrík a na Hlavnom námestí sa promenádujú turisti, či rodičia s prázdninujúcimi deťmi. Pekné júlové počasie vytiahlo von aj autora najlepších slovenských pesničiek Kamila Peteraja. Ten sa najnovšie venuje svojej novej vášni, fotografii. Pred nejakým časom ho náš fotograf zastihol, ako svoju drahú hračku skúša na nábreží Dunaja.

FOTO: Peteraj si doprial novú hračku. Teraz to len bude hobby!

„Hej, tak som si vybehol trochu niečo pofotiť, baví ma to. Je to úžasné, ako presne zachytí tá mašinka detaily,“ povedal nám Peteraj, keď sme ho oslovili. Stretnutie s producentom a manažérom Štefanom Wimmerom ho potešilo. „S Pištom sa roky poznáme, tak sme prehodili pár slov a išli si každý po svojom,“ uzavrel autor hitov ako Vyznanie, Medulienka, či Balada o poľných vtákoch.

FOTO: Pozrite sa, ako si užíva Verešová!

Rovnako sa stretnutiu potešil aj Štefan Wimmer. Ten v minulosti organizoval vystúpenia, koncerty a vydával albumy hviezdam, ako napríklad Michalovi Dočolomanskému, Štefanovi Skrúcanému a Mirovi Nogovi, Rasťovi Piškovi, Jarovi Filipovi, Stanovi Dančiakovi, Mariánovi Zednikovičovi či Oliverovi Andrásymu s Eňou Vacvalovou.

FOTO: Hamšíkov otec na stretnutí so známym športovým manažérom. Toto riešili!

„Mal som jedno stretnutie v centre, potešil som sa, keď som zbadal Kamila, ale nešli sme spolu žúrovať. Možno nabudúce,“ povedal nám Wimmer, ktorý ešte pred pol rokom poškuľoval po fleku starostu bratislavského Starého Mesta. „Keď vidím, čo sa deje v mojom meste a mieste, kde žijem, mal som dobrý plán veci zmeniť. Ľudia sa rozhodli inak,“ poťažkal si neúspešný kandidát z komunálnych volieb 2018, ktorý získal 3 percentá (503 platných hlasov), čím sa dostal až na piate miesto v starostovských voľbách.

Podľa opálenia v tvári je jasné, kto zo spomínaných pánov už stihol prvú letnú dovolenku a koho chytanie bronzu ešte len čaká.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

FOTO: To je ale drzosť! Danko si kvôli tomuto koleduje o poriadny prúser v koalícii

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte