Jednou vetou

FOTO: Takto si začali užívať prázdniny populárni seriáloví Oteckovia

Známi Oteckovia si spolu vyrazili aj mimo kamier

autorská koláž hlavne.sk, jxp, TV Markíza

Spolu pred kamerami, ale dobrí kamaráti aj v súkromí. Známe tváre zo seriálového hitu Oteckovia si dopriali spoločnú kávičku, kde preberali svoje plány na leto a prázdniny. Od natáčania budú mať teraz niekoľko týždňov pauzu. Pozrite sa, ako "vegetili" v kaviarni. Foto nájdete nižšie:

FOTO: Dominika Cibulková vyvetrala svojho módneho kamoša

Dobrá nálada na filmovacom pľaci, skvelá atmosféra aj mimo kamier. Hviezdy markizáckeho seriálu Oteckovia si naozaj sadli ako správni parťáci. Na začiatku leta sme ich takto stretli v kaviarni v centre Bratislavy. V uvoľnenej atmosfére si Vlado Kobielski, Marek Fašiang, Ján Koleník a Filip Tůma debatovali spoločne pri káve, či limonáde. Nechýbal smiech a výrazy v ich tvárach hovoria za všetko. Je leto, filmovanie má pauzu.

FOTO: Moderátor Bičan so synom sa takto pripravujú na leto

„Oteckovia už od svojho štartu dosahujú vynikajúce výsledky sledovanosti a tešia sa mimoriadne pozitívnej diváckej odozve. Po letnej prestávke sa preto diváci TV Markíza môžu tešiť na ďalšie premiérové časti, v ktorých do deja vstúpia aj nové postavy,“ uviedol nedávno PR manažér televízie Lukáš Kočišek. Známy seriál, ktorý láme rekordy sledovanosti a robí vrásky konkurencii získal tento rok aj cenu divákov OTO. Po prázdninovej prestávke sa diváci budú môcť opäť tešiť na nové časti.

FOTO a VIDEO: V parlamente by sa aj roztrhali, ale tu ťahali za jeden koniec!

O tom, že herci medzi sebou dobre vychádzajú nie je žiadne tajomstvo. „Áno, chalani dokonca neraz po natáčaní v ateliéroch organizovali nejakú grilovačku, alebo malý žúr, kde sa vedia zabávať a debatovať nielen o pracovných veciach,“ uviedol nám zdroj blízky hereckým hviezdam.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené s HUAWEI P20 Pro

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte