Jednou vetou

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

Ivan Tásler a jeho manželka Anna si vybehli do luxusnej reštaurácie v centre hlavného mesta

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Ivan Tásler tvorí manželský pár s Aničkou už od roku 2012. Aj napriek vyťaženému programu si však hudobník a blogerka dokázali nájsť čas aj pre seba. Iba nedávno ich hlavne.sk pristihlo pri večeri v jednej z najznámejších reštaurácií v hlavnom meste Slovenska. Lokál, do ktorého si to namierili je známy kvalitnými špecialitami z domácej a svetovej kuchyne.

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

Pred nabitým koncertným letom si dopriali romantiku a potešili aj svoje chuťové poháriky. Ivan Tásler s manželkou Aničkou sa v spoločnosti ukazujú často, ako im to len okolnosti dovoľujú. No sú známi aj tým, že okrem cestovania po svete si radi pochutnajú i na dobrom jedle. Spolu sa tak iba nedávno vybrali na chutnú večeru počas príjemného letného podvečera v centre Bratislavy. 

FOTO: Pozrite sa, ako si naše celebrity užívajú prvé slnečné dni!

Manželský pár si to namieril priamo do jednej z najznámejších reštaurácií v bratislavskom Starom Meste. Argentínska reštaurácia je preslávená najmä certifikovanými steakmi v najvyššej kvalite – za večeru by ste si teda poriadne zaplatili.

Najlacnejší steak tu stojí 29 eur, ceny tých najdrahších sa šplhajú až na 199 eur. To pre úspešného muzikanta, ktorý patrí k najlepšie plateným slovenským hudobníkom a neraz odohrá aj súkromný koncert za tisíce eur, nehrá žiadnu veľkú rolu. Podnik je široko ďaleko veľmi vychýreným miestom pre skutočných znalcov dobrého jedla a prvotriednych surovín.

FOTO: Sisa Lelkeš Sklovska s manželom na gurmánskom záťahu

Známy spevák a hudobník si však luxusnú večeru, ako aj oddych zaslúži dopriať. So skupinou IMT Smile, ktorej členom je aj jeho brat Miroslav, ich totiž čaká náročné festivalové leto. S kapelou plánujú na akciách či festivaloch na Slovensku a v Čechách odohrať viac ako tucet koncertov, čo jednoznačne nie je málo.

FOTO: Retro výstava prináša spomienky naživo!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

FOTO: Peteraj si doprial novú hračku. Teraz to len bude hobby!

Skupina IMT Smile je známa viacerými hitmi. Jeden z aktuálnych je stále tento:

Alebo máte radšej túto pesničku od IMT Smile?

A tento určite od IMT Smile poznáte tiež:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte