Jednou vetou

FOTO: Zatočili s kilami. Tieto slovenské hviezdy sa zmenili na nepoznanie

Celebrity sa pustili do chudnutia

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Z celebrít verejnosť nespúšťa oči, práve preto sa ich váha a postava často stáva centrom záujmu médií. Pozrite sa, ktoré slovenské celebrity sa pustili do zdravého životného štýlu a po rokoch poriadne zatočili s nadbytočnými kilami!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Dlho sa trápili s nadváhou, ale je tomu koniec! Do zdravého životného štýlu sa pustila komička a moderátorka Evelyn, podľa ktorej slov bola základom najmä zmena stravovacích návykov. Do jedálničku zaradila bielkoviny, začala jedávať vajcia, mäso či ryby. Zázračne schudol aj jej kolega, komik známy ako Fero Joke. Tomu sa malo podariť schudnúť až 30 kíl a to napríklad aj vďaka túram, na ktoré rád a často chodieva.

FOTO: Trápi sa? Čaputovej hovorca Strižinec je ako vymenený. Spoznali by ste ho?

S postavičkou do plaviek sa ukázala aj speváčka a herečka Barbora Švidraňová. Tej sa po tehotenstve podarilo schudnúť vďaka špeciálne, vysoko proteínovej diéte až 16 kíl za necelých 6 mesiacov. Kilá zhodil po náročnom období a rozvode aj moderátor a komik Andrej Bičan. Zdá sa, že k chudnutiu a zdravému životnému štýlu ho motivuje najmä nová priateľka Michaela. Tá sa po Bičanovom boku pravidelne objavuje už aj na verejnosti.

Sviatok kvalitného a chutného jedla. Jedinečný FOOD FEST je tu!

Iba nedávno sa moderátor rozhodol vybral po prvý krát v živote na huby do Jasnej v Nízkych Tatrách, fotografiami sa pochválil na svojom Instagrame a už z prvého pohľadu je jasné, že ho zhodené kilá doslova omladili.

FOTO: Uhádnete, s čím si musel poradiť Sajfa a Partlovej muž?

Komička Evelyn schudla najmä vďaka vyváženej strave:

Ferovi Joke sa podarilo schudnúť až 30 kíl aj vďaka túram:

View this post on Instagram

Mama a ja #tapkanie

A post shared by Fero (@fero_joke) on

Speváčka Barbora Švidraňová po pôrode zhodila za 6 mesiacov až 13 kilogramov:

Zhodené kilá omladili moderátora Andreja Bičana o niekoľko rokov:

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte