Jednou vetou

FOTO: To je ale premena! Bývalá televízna hviezda zmenená na nepoznanie

Bývalá jojkárska hviezda Zuzana Hajdu

autorská koláž hlavne.sk, TV JOJ

Zo sexice nenápadná sivá myška. Niekdajšia televízna hviezda Zuzana Hajdu (44) sa nedávno objavila na nákupoch v hlavnom meste a napriek zmene, ktorou si v živote prešla ju fanúšikovia spoznávajú. Len sa na to pozrite, ako jej to pristane:

Najprv veľký odchod zo Slovenska a zrazu bežne v Bratislave. Bývalá jojkárska hviezda Zuzana Hajdu sa stiahla z televíznych obrazoviek a mediálneho kolotoča pred vyše dvanástimi rokmi. Ako je známe, očaril ju bájny Egypt, kde sa mala živiť ako sprievodkyňa a delegátka cestovnej kancelárie. Tam spoznala aj svoju lásku a otca svojich detí.

S manželom Moustym vychovávajú dcérku a synčeka. Rodina žila ako na hojdačke na Slovensku a v Egypte, ale podľa posledných vyjadrení sa plánuje natrvalo odsťahovať do exotiky a žiť tam s rodinou svojho muža. Ako neraz vyhlásila, dlho si na prostredie zvykala, obavy by mali byť už minulosťou.

Nedávno ju však zastihla naša čitateľka v známom obchodnom centre v hlavnom meste. „Trochu som rozmýšľala či je to ona, alebo sa len podobá? Veď písalo sa, ako sa zmenila, ale nič z jej povestného šmrncu neubudlo. Vyzerá dokonale. Priam šťastná, že má krásnu zdravú rodinu. Čo tam na neprajníkov, že je taká hentaká. Je stále sexy a plná energie, aspoň tak pôsobila,“ napísala nám Denisa, ktorá blonďatú sexicu aj odfotila.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Bývalá televízna hviezda sa pred štrnástimi rokmi chystala na mediálny prestup roka. Z televízie JOJ mala zakotviť vo verejnoprávnej STV, avšak zdravotné problémy vtedy všetky plány prekazili. „So Zuzanou Hajdu sme sa dohodli zatiaľ ústne, že do Slovenskej televízie nenastúpi. Avšak táto dohoda je definitívna. Potrebuje sa momentálne zotaviť,“ povedal médiám v lete 2006 Branislav Zahradník, ktorý bol v tom čase poverený vedením STV po odchode Richarda Rybníčka.

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte