Jednou vetou

FOTO: Tomuto neuveríte. Zmenil Versace svoju obľúbenú značku?

František Kabrheľ alias Versače si zvolil zvláštny módny kúsok.

autorská koláž hlavne.sk, archív TV Markíza

Síce sa celé roky hrdí extravagantnou prezývkou Versače a nikto mu inak ani nepovie, najmä pre jeho lásku k známej módnej značke Versace, zdá sa, že jej verný neostal. Iba nedávno sa František Kabrheľ vybral na kávičku a hlavne.sk bolo pri tom. Pozrite sa, čo mal na sebe!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Kontroverzný podnikateľ František Kabrheľ ( 42 ), známy ako Versače je opäť na Slovensku! Kabrheľ, ktorý sa pred niekoľkými mesiacmi podľa médií usadil v talianskej Florencii si na Slovensko prišiel pravdepodobne oddýchnuť a vybral sa tak so svojou známou na kávu do obľúbeného nákupného centra v bratislavskom Starom meste.

Dnes je mimoriadny deň: Podobný sa v tomto storočí neobjaví

Kabrheľ vyzeral počas stretnutia vážne, inkognito pôsobil najmä vďaka slnečným okuliarom, ktoré si počas stretnutia nechal na tvári. Na jeho outfite sa však nedá nepovšimnúť jeden zaujímavý, vtipný detail.

FOTO: Prirodzený Dior sa kolekciou vrátil k prírode!

Podnikateľ si totiž napriek prezývke Versače obliekol sveter konkurenčnej značky Louis Vuitton. František „Versače“ Kabrheľ je svojou láskou k luxusu známy a pravdepodobne tak z kedysi obľúbenej značky presedlal na nové kúsky od iných známych módnych návrhárov.

FOTO: 71. ročník Emmy Awards priniesol očakávania, aj prekvapenia!

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Nafotené v spolupráci s HUAWEI

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém