Jednou vetou

FOTO: Vedia si užívať. Uhádnete, kde trávia leto tieto modelky?

Naše krásky si teplo vedia užiť

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Cestujú po svete a pracujú počas celého roka, kde - tu si však nájdu aj chvíľu na dovolenku a relax či už doma, alebo v zahraničí. Pozrite sa, akými letnými fotkami sa pochválili tie najkrajšie slovenské modelky!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Leto, piesok a more si poriadne užíva krásna topmodelka Michaela Kocianová. Tá sa fanúšikom na svojom Instagrame pochválila záberom priamo z pláže.

Neštandardnú dovolenku si užíva aj ikonická Daniela Peštová, ktorá si však neužíva iba na pláži. Dovolenku trávi v Južnom Taliansku, v známych Pompejách, kde objavuje svetoznáme architektonické pamiatky.

Užívajú si leto: Pozrite sa, čo robia slovenskí a českí hudobníci!

Do zahraničia sa vybrala aj riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomišteková. Ako dovolenkovú destináciu si zvolila slnečné Portugalsko a už z prvého pohľadu na zábery z jej Instagramu je jasné, že jej slnko a oddych mimoriadne prospieva.

FOTO: Toto vás dostane. Pozrite si najslávnejšie zvieratká na internete

Za hranicami si užíva aj známa Andrea Verešová. Toto leto už stihla absolvovať viacero dovoleniek, aktuálne oddychuje v luxusnom Saint Tropez vo Francúzsku. Výnimočný relax si užíva aj Barbora Bakošová, ktorá oddychuje neštandardne u nás doma, vo Vrátnej Doline.

FOTO: Na tieto nezabudnete. Toto sú ikonické slovenské stavby!

View this post on Instagram

U know what I mean? @lindavojtova Should we? 😛❤️

A post shared by Michaela Kocianova (@michaelakocianova) on

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

Môže vás zaujímať

Vraždy v Bastii najsledovanejším programom vo večernom programe televízií